סוף סוף! – טעימות ראשונות מהסרט המבוסס על Assassin's Creed

Assassin's Creed Movie 1אחרי המתנה ארוכה, דחיית תאריכים, ספוקלוציות והשערות, הוא סוף סוף מגיע Assassin's Creed the Movie, סרט המבוסס (בערך) על סדרת המשחקים המצליחה של אחת החברות הגדולות בשוק הגיימינג – Ubisoft. אז מה מחכה לנו בסוף השנה? האם זה בעצם רימייק של המשחק הראשון? והאם סוף סוף יהיה סרט שמבוסס על משחק מחשב והוא לא יהיה כמו "אימת הפנטום" או כמו סטרייט פייטר שהיו איך לומר זאת בעדינות… מביכים.

מאז סוף 2007, רגע אחרי שהסתיים הסרטון בונוס שאחרי הכתוביות, ידעתי שהוא יגיע, הסרט שיהיה מבוסס על המשחק\סדרה הזו כי הרעיון שעמד מאחורי כל הדבר המופלא הזה ששרף לי לא מעט שעות – מטורף!

אחת השאלות שתמיד היתה ועדיין נשאלת היא "האם הסרט יהיה מבוסס על המשחק הראשון?" בגדול התשובה היא "לא" מתובלת ב"אבל" מעודן וחרפרף (אני מת על המילה הזאת). הסרט מתרחש ביקום של Assassin's Creed בו מתרחשים גם המשחקים אבל… ליד, מי ששיחק במשחקים בוודאי זוכר שתמיד דיברו על צוותים אחרים בכל מיני מקומות.

Assassin's Creed Movie 2הטריילר מציג לנו את ההתחלה בדומה למה שפגשנו במשחק הראשון, צאצא של אססנים מההיסטוריה הרחוקה שמכילים סודות מיוחדים, נחטף ע"י אבסטרגו (התאגיד הענקי שמנוהל ע"י הטמפלרים), ובעזרת מכונת האנימוס חוזרים אחורה בזמן.

ולשאלה הגדולה – המשחק הראשון היה בתקופת מסע הצלב כאן בארץ הקודש + סוריה והסרט מתרחש בתקופת האינקוויזיציה הספרדית. מייקל פסבנדר משחק בתפקיד כפול את Callum Lynch – הצאצא שנחטף ועליו עושים את הניסוי ואת Aguilar, המתנקש הספרדי שעובד בצללים על מנת לשרת את האור. הטריילר מציג את כל מה שאוהבים בסדרה החל מההתנקשויות וההתגנבות ועד הטיפוס והגגות, כל זה לצד סיפור רקע מבלבל ומותח כמו שהיה לנו במשחקים הראשונים ובכלליות – נראה פשוט מעולה!

 

הסרט נעשה בשליטה ובפיתוח של Ubisoft כך שיש לי הרגשה טובה (אך זהירה) לקראת הקרב ובא, תאריך העלייה שלו יהיה ב-21 לדצמבר 2016, ממש רגע לפני קריסמס. מעניין מה יהיה מסביב ואילו טריילרים נוספים ישוחררו.

רגע לפני שצוללים אל הטריילר עצמו אני חייב לומר שהבחירה בשיר של קנייה ווסט מעט מוזרה, לכן מצורף קישור לטריילר שבמקום השיר של קנייה, יש… מוזיקה אחרת השייכת למישהו שאולי יעשה הופעת אורח בסרט. הטריילר השני הוא תוצר של מעריצים שפשוט הורידו את המוזיקה המקורית ושמו את החדשה, בתוכן עצמו הם לא נגעו בכלל.

enjoy

טריילר רשמי –

טריילר משודרג –

https://youtu.be/b3–ku-D8q4

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה