גודל ההרחבה החדשה של The Witcher 3 יהיה בין 10 ל-15 גיגה בייט

The Witcher 3: Wild Hunt יקבל את ההרחבה השנייה והאחרונה מאוחר יותר החודש, כאשר היא נקראת Blood and Wine. ההרחבה תהיה גדולה יותר מהקודמת, Hearts of Stone, כאשר היא תוסיף את האזור החדש Toussaint, הרבה משימות צדדיות חדשות, סיפור חדש לגמרי, ציוד ונשקים חדשים, ועוד הרבה יותר.

לאלה שלא יודעים מה זה, Blood and Wine היא ההרחבה השנייה והאחרונה למשחק The Witcher 3, כאשר היא תסיים ותסכם את כל סדרת המשחקים הזו. בהרחבה הזו, אתם משחקים באזור Toussaint, כאשר שם אתם תגלו את סודה של המפלצת שמטילה אימה על הממלכה. בזמן שכל הדרכים מובילות למבוי סתום, רק מכשף כמו גראלט יוכל לפתור את התעלומה ולשרוד את כל הרשע שעובר בממלכה בלילה.

למרות שכולם חשבו בהתחלה שההרחבה תצא אחרי עדכון שגודלו יהיה בין 10 ל-15 גיגה בייט, מנכ”ל CD Projekt RED אישר לאתר GameSpot שהגודל הזה יהיה להרחבה עצמה, ושהעדכון שיצא לאחר ההרחבה יהיה במשקל נמוך יותר. ההרחבה הזו כנראה תהיה הפעם האחרונה שבה נקבל סיפור חדש, ובו נוכל ללכת להרפתקה עם גראלט האהוב, כאשר ההרחבה הזו תוסיף מעל 20 שעות למשחקיות, שזה הרבה זמן משחק, שיספק לנו הנאה למשך זמן מה. אחרי ההרחבה הזו, CDPR תפנה את מירב תשומת הלב והמשאבים שלה למשחק Cyberpunk 2077, שכנראה יצא בין 2017 לבין 2021. בנוסף לכך, יש לה עוד כמה פרויקטים לא מוכרזים בפיתוח, כאשר היא כנראה תציג את אחד מהם יותר מאוחר השנה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה