טריילר חדש של Assassin’s Creed Odyssey חושף את המצוד אחר מדוזה

טריילר חדש שוחרר עבור המשחק Assassin’s Creed Odyssey ובו מוצג לנו המצוד אחר מדוזה.

מאז חודש יוני אנחנו יודעים כי הכותר Assassin’s Creed Odyssey הולך להתרחש ביוון העתיקה, אז הגיוני שגם נזכה לראות יצורים מיתולוגיים כמו מדוזה. מה שלא ידענו זה עד כמה היא יכולה להיות חזקה. בטריילר החדש אנחנו זוכים לראות כמה דקות משחק נגד אותה ראש נחש.

הטריילר החדש מציג לנו כמה טיפים לאיך למצוא את מדוזה. כמובן שהבחורה בעלת שיער הנחש יכולה להפוך אותנו לפסל אנושי מושלם, ככה שלהיות בתנועה ולהימנע מהמבט שלה זה הדבר החשוב ביותר. יכולת נוספת שיש ברשותה זו היכולת שלה לשגר את עצמה. כדי למנוע ממנה את היכולת הזו, עלינו להצמיד אותה למקום בו היא נמצאת. הפעולה הזו אומנם מפחידה לעיתים, אבל הכרחית על מנת שנוכל להביס אותה.

הגיימפלי המוצג בטריילר הוא של דמות ברמה גבוהה, ככה שגם היכולות המוצגות בו בהתאם, במידה ומישהו מכם תהה איך דמות נראית בסוף המשחק.

עוד עובדה מעניינת על המשחק זו המפה. לא מזמן מפת העולם הפתוח של Assassin’s Creed Odyssey נחשפה, והיא גדולה ב-62% מזו של Assassin’s Creed Origins.

Assassin’s Creed Odyssey יצא ב-5 לאוקטובר עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. השאלה האמיתית שנשארת היא אילו עוד יצורים מותולוגיים ממתינים לנו במשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה