“האיש במצודה הרמה”: טריילר לעונה השלישית מכריז על מלחמה ענקית

אוקטובר הקרוב יביא לנו חוץ מהגשמים, גם את העונה השלישית של “האיש במצודה הרמה”, ואיתה עלילה מלאת אקשן ומתח מורט עצבים, על כך יכול להעיד הטריילר החדש שאותו תוכלו לראות פה.

“האיש במצודה הרמה”, סדרת הדיסטופיה המותחת, עלתה על מסלול מוזר מאז שהמפיק והאיש שמנהל את הסדרה- פרנק ספוטניץ עזב באמצע העונה השנייה. התוצאה הייתה עונה לא שווה הנעה בין מעקב אחר התפשטות הנאציזם בעולם, ואחר סיפור פשוט של- טוב מול רע, מוגבר על ידי אלמנטים של מדע בדיוני שבהם הנאצים שולטים בעולם.

עכשיו שבעוד כמה שבועות תשודר העונה השלישית- נודע לנו שגם עונה רביעית ואולי אחרונה אושרה, ועכשיו נהיה מובן יותר ויותר הכיוון שאליו הסדרה רוצה ללכת. הטריילר החדש הולך בצעדיו של הראשון, בכך שהוא גם עוקב אחרי ג’וליאנה קריין (אלכסה דבלוס) והדמות החדשה ווייאט פרייס (ג’ייסון או’מרה) במסעם להפיל את שלטון הנאצים בארצות הברית, ועל הדרך לחשוף את האמת על היקומים המקבילים- בהם הנאצים הפסידו במלחמה.

הטריילר החדש מציג סדרה יותר ממוקדת מבעבר, מציג מחזות מאוד קשים, כמו- שריפה של “פעמון החירות”, והפלת “פסל החירות”. אבל, הטריילר גם מציג את צמיחת תנועת ההתנגדות, המתחילה לקחת את מאבקה בשגרה הנאצית לרחובות. אבל איך סיפור על היסטוריה חלופית עם מדע בדיוני שכזה, יכול לשרוד מבלי שהנאצים ינסו להמציא מכשיר שיעזור להם לטייל בין היקומים, וכך להשתלט על כולם.

עונה 3 תלך בניגוד מוחלט עם שתי העונות הקודמות, אך עם זאת, בדרך משונה היא מרגישה כמו דרך הגיונית שהסדרה יכלה לקחת בשביל להגיע לסופה. למרות שזה לא נראה כמו דרך שבה שספוטניץ (או הסופר פיליפ קיי דיק) היה לוקח בה את הסדרה, “האיש במצודה הרמה” מצאה את הדרך שבה היא תוכל להביא את הסיפור לסופו הטוב ביותר.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה