היקום של Assassin’s Creed Odyssey מתרחב

בואו להכיר מקרוב את התקופה של יוון העתיקה ביקום המורחב של Assassin’s Creed Odyssey.

המפתחת Ubisoft הכריזה לפני מספר ימים על ספרים שהולכים לתת לנו מבט מקרוב על המשחק Assassin’s Creed Odyssey. הספרים שהוכרזו לצאת במהלך הסתיו הקרוב הם: ספר נובלה, ספר אומנות רישמי של המשחק וספר הדרכה עבור המשחק עצמו. אותם ספרים ימכרו בכל העולם והם מתוכננים לצאת מתישהו במהלך סתיו 2018.

הרעיון מאחוריו עומדת המפתחת הוא לתת לקהל המעריצים פרטים נוספים והצצה בלעדית לתקופה של יוון העתיקה ב-Assassin’s Creed Odyssey.

ספר הנובלה שעתיד לצאת באמצעות Ubisoft והמוציאה לאור Penguin Random House, יספר את מעלילייה של קסנדרה ונקודת ההשקפה שלה במהלך המשחק עצמו. קסדרה היא למעשה צאצאית של המלך לאוניידס, והיא מוצאת את עצמה נקלעת לתוך מלחמת פלופונס. היא ננטשת מאחור על ידי משפחתה, והיא בורחת מספרטה. 17 שנים לאחר מכן, קסנדרה הפכה לשכירת חרב בעיירה קאפולינה. מה שמוביל אותה להפליג בין האיים המפולגים של יוון בכדי לאחד את משפחתה ולהתייצב מול אלו שגרמו לה את הנזק לפני שנים כה רבות. מחבר הנובלה הוא Gordon Doherty. סופר סקוטי, שבדרך כלל כותב על היסטוריה בידיונית. בין היצירות שלו ניתן למצוא את סדרת Legionary שהעלילה בה מתרחשבת בתקופה של אימפריית רומא במאה ה-4 לספירה. הוא גם כתב את הטרילוגיה של Strategos. הסיפור מתרחש בתקופה של המאה ה-11 באנטוליה.

ספר האומנות יפורסם באמצעות המוציאה לאור Titan Books. אותו ספר אומנות יקח אותנו אל מסע לתוך עידן הזהב של יוון העתיקה. בתקופה מכריעה כמו זו שעיצבה את העולם ועד היום הזה משפיע עליו באופן יום יומי. הספר יקח אותנו אל העולם של Assassin’s Creed Odyssey ויראה לנו את האיזורים השונים במשחק והסודות החבואים בהם. מלבד זאת שגם נלמד עוד אודות קסנדרה ואלקסיוס, הסגנונות והנשקים שלהם בהם הם משתמשים לבצע את המוטל עליהם. בין היתר נוכל למצוא גם איורים וסקיצות עבור דמויות ומקומות שונים שהועלו עבור המשחק. כמו כן גם ציורים המלווים בהערות והארות מצד האומנים והמפתחים.

המדריך הרישמי של Assassin’s Creed Odyssey Collectors Edition יצא לאור על ידי Prima Games. המדריך הוא כלי חיוני עבור שחקים הדוקים. המדריך מכיל בתוכו מפה, הודעה מיוחדת הפונה למעריצים, מדריך כללי על כלי הנשק והציוד במשחק ומדריך המראה צעד אחר צעד כיצד להשלים את המשחק על 100% שכולל בתוכו את כל הסיפורים המסתעפים. ניתן למצוא בו גם מפה עם כל הסימונים של המיקומים, פרטי אספנות ומטרות המופיעים במשחק.

המשחק Assassin’s Creed Odyssey יצא ב-5 לאוקטובר 2018, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

מה אתם חושבים על הספרים שעתידים לצאת? האם אתם הולכים לרכוש את אחד מהם? או אולי את שלושתם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה