הוכרז תאריך יציאה רישמי ל-Dragon Ball Fighterz ל-Switch

המשחק Dragon Ball Fighterz מגיע לקונסולת ה-Nintendo Switch בספטמבר הקרוב.

החברה BANDAI NAMCO Entertainment הכריזה שמשחק הלחימה הפופולארי Dragon Ball Fighterz מקבל גרסה עבור ה-Nintendo Switch. תאריך ההשקה שנקבע עבור המשחק ל-Switch הוא ה-28 בספטמבר 2018.

הגרסה ל-Nintendo Switch תהיה זהה לזו של שאר הקונסולות וככה גם שחקני הסוויטץ' יוכלו להנות מהקרבות ומבחר הדמויות שהמשחק מציע. גם הדמויות הנוספות ששוחררו עבור המשחק בפלטפורמות האחרות יהיו זמינות לרכישה ב-Switch החל מיום ההשקה של המשחק. אלו מכם שכבר היו מהירים מספיק וביצעו הזמנה מראש עבור המשחק, יקבלו 2 מתנות מיוחדות עבור הרכישה. המתנה הראשונה כוללת בתוכה קוד שניתן להזין ולקבל באופן מידי את "הסופר סאיין גאד" עבור גוקו ווג'יטה. המתנה השניה אותנו אנחנו מקבלים היא הגרסא היפנית לקלאסיקה של קונסולת ה-NES עבור המשחק Dragon Ball Z: Super Butoden.

יש לנו גם חדשות טובות עבור שחקני Dragon Ball Xenoverse 2. הוכרז על חבילת הרחבה חדשה עבור המשחק, והיא תהיה זמינה ב-Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ו-PC החל מהקיץ הקרוב. השם שניתן לחבילת ההרחבה הוא EXTRA PACK 3 והיא תכלול את אחת הדמויות היותר מצופות שבפרנצ'ייז: Super Baby Vegeta.

למי שלא מכיר, Baby הוא יצור דמוי טפיל שנוצר מה-DNA של המלך Tuffle לפני ההכחדה של המין שלו. המטרה היחידה שלו בחיים היא להשיג נקמה בגזע של ה-Saiyans. בעודו לוקח שליטה על Vegeta, הוא למעשה הופך להיות Super Baby Vegeta ולאחד מהלוחמים הכי חזקים ביקום.

עכשיו ששחקני ה-Nintendo Switch גם זוכים במשחק Dragon Ball Fighterz, מי לדעתכם היא הדמות הכי חזקה במשחק? האם יש דמויות נוספות שצריכות להיכנס למשחק? מה דעתכם על חבילת ההרחבה החדשה עבור Dragon Ball Xenoverse? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה