גדול יותר, יפה יותר, עתיק יותר – נחשף גודל המשחק Assassin’s Creed: Origins

עוד קצת פחות מחודשיים מגיע המשחק החדש בסדרה המהוללת Assassin’s Creed עם לא מעט הבטחות עצומות כמע כמו גודל המשחק, ובניגוד לפעמים אחרות, הפעם אנחנו מקבלים הרבה יותר מטיזר קטונטן.

תעלו על הגמל כי יצאנו לדרך.

ככל שה-29 לאוקטובר מתקרב, ככה נחשפים עוד ועוד פרטים על המשחק החדש Assassin’s Creed: Origins שמחכים לו כבר שנתיים, אך בניגוד למשחקים קודמים בהם היינו מקבלים מרגע ההכרזה ועד ההשקה 3 או 4 טריילרים ואז המון פריטי מידע שלרוב סותרים אחד את השני, אנו מקבלים מאסה אדירה של מידע כולל גיימפליי ארוך שמציג את כל יכולות המשחק ואפילו את הגודל שלו.
אחד הדברים שקודקודי Ubisoft אוהבים לדבר עליו זה גודל המשחק והשטח בו נשתולל, אם עד עכשיו היו לנו כמה ערים (יחסית) גדולות שבשביל לעבור ביניהן היינו "קופצים" או עוברים דרך עפר, או ים פתוח עם המווווון איים ששטנו בין אחד למשנהו או עיר אחת עצומה – אנו מקבלים הפעם מדינה שלמה!

כן, כן, מה שקראתם מדינה שלמה ובה מספר ערים גדולות ועמוסות פרטים, מדבר רחב ידיים, פירמידות עצומות ועוד המון המון המון סודות, מקומות קטנטנים ואין ספור דברים שיחזיקו אותנו זמן ארוך בארץ ישנה נושנה.

בהתחלה כשחשפו ששטח המשחק יהיה עצום קצת פיקפקתי בדברים הללו, הייתי בטוח שכל עיר שנגיע אליה תהיה קטנטנה ועל אף שהציגו נראות סטייל Skyrim עם מערכת לחימה חדשה, Eagle Vision משודרג המתחלק ל-2 וללא מיני-מפה כל עיר תהיה עם כמות מוגבלת של דברים. אממה, האמת כה רחוקה מזה, כל עיר תהיה ענקית ומלאת פרטים ומשימות, מטזורי מחייה ועד מקדשים, מבתי עניים ועד עשירי האזור, הכל משוחזר ברמה שתשאיר אותנו בהלם בגלל רמת הגימור וההשקעה. ואם הגודל הזה לא מספיק ולפעול בכל כך הרבה שטח לא יספיק לכם, אז בטח תהיו שמחים לדעת שגם מתחת למים מחכה לכם עולם לא קטן שמחביא בתוכו כמות אדירה של אויבים, אוצרות, הפתעות ועתיקות. רוצים לראות עד כמה הכל יהיה מטורף וגדול? קבלו הצצה לגיימפליי של חצי שעה בממפיס.

התלהבתם כמוני? בצדק! והפעל לא נשאר עוד הרבה לחכות – 29 לאוקטובר (29.10.17) היישר אל הקונסולה הקרובה אליכם Playstation 4 או Xbox One וגם אל המחשב הבייתי שלבטח יבקש חומרה מפלצתית.
ועכשיו תורכם, מה אתם אומרים שיהיה במשחק הבא? האם הם יצליחו לכפר על טעויות עבר ולשקם את המותג או ששנה מנוחה לא ממש הספיקה? כשיהיו פרטים חדשים אתם תדעו ראשונים.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה