Overwatch

Overwatch – ריכוז כל העדכונים מהשבוע המטורף האחרון

אלה היו ימים די מטורפים לאחרונה בעולם של Overwatch. הח'ברה ב-Blizzard כנראה לא שמעו על החופש הגדול ויצאו עם מיליון עדכונים חשובים בשבועיים האחרונים, יש הרבה מה לכסות אבל אנחנו פה בשביל לרכז לכם את שלל החדשות האחרונות.

נתחיל כמובן במה שקורה ב-PTR עם Mercy, אחת מגיבורי ה-Support החשובים והפופולרים ביותר מקבלת שינוי די משמעותי ל-gameplay שלה. היכולת שלה להחיות חברים לקבוצה עוברת מה-ULT ליכולת רגילה! עם Cooldown כמובן של 30 שניות אבל עדיין זה שינוי די משמעותי לאיך שהיא מתנהלת בשדה הקרב. תצטרכו להוסיף פרמטרים חדשים כמו שהיא לא בלתי פגיעה בזמן שהיא מפעילה את היכולת הזאת והרדיוס הופך להיות הרבה יותר קטן, זה יגרום לטקטיקות חדשות עבורה, כאלה שיכולות לשנות את הדינמיקה כולה של המשחק. יכולת ה-ULT החדשה שלה נקראת Valkyrie. היכולת הזאת תפאשר ל-Mercy לעוף ברחבי המפה בלי הגבלות מיוחדות, תוך כדי שהיא נותנת Boost של נזק או בריאות לכל החברים שלה בקבוצה, זה אומר Ammo בלתי מוגבל ויכולת החייה עם Cooldown של 10 שניות שוב. היכולת כולה תהיה זמינה ל-20 שניות וכרגע זה מייצר מצבי OP לא טבעיים אבל אנחנו בטוחים שעד שזה יצא מה-PTR זה יהיה בסדר.

הנה משהו שלא קורה כל יום, או לצורך העניין זה אפילו אירוע נדיר במיוחד, מפה חדשה בשם Junkertown זמינה כעת ב-PTR. המפה היא מפה אוסטרלית וכמובן בנויה בדמותו של Junkrat עם נגיעות Roadhog-יות. המפה מזכירה מאין אזור חורבה סטייל Borderlands והיא תהיה מפת Escort בלבד כרגע. יש שם הרבה מאוד פינות מעניינות שיכולות ללמד אותנו על ה-Lore של Junkrat ו-Overwatch בכלל, הרבה פינות ששם אפשר לזהות שיהיו קרבות קשים לגבי התזוזה של ה-Payload. קבלו את הטריילר הרשמי:

ואם זה לא מספיק, אז Blizzard גם מספקת לנו סיפור מגניב וקצר לגבי מה שקורה או קרה כבר במפה הזאת עם הכוכבים התורנים Junkrat ו-Roadhog:

 

עוד יצא השבוע הוא סרטון אנימציה קצר שמספר קצת על הגיבורה Mei ועל התפקידה ב-Overwatch. אז Mei תמיד הייתה מסתורית ולא היה ברור איך היא קשורה בכלל לארגון ומה חלקה בו, איך היא קיבלה את הכוחות שלה ומה בדיוק קרה שם באנטרטיקה עם הצוות שלה, הסרטון החדש שנקרא Rise and Shine הולך לענות על חלק גדול מהשאלות שלכם בנוגע לזה, כמו כל הסרטונים הקצרים שלהם, ההנאה מובטחת:

לא הספיק לכם? יש לנו כמה פרטים לגבי העונה השישית של Competitive Play של Overwatch שאמורה להתחיל ב-31 באוגוסט. נתחיל מזה שכל עונה עכשיו תהיה רק חודשיים במקום שלושה, יש כמה שינוים בנוגע לחלוקת הנקודות בעיקר עבור Masters עם דרישה של חמישה משחקים בשבוע במקום שבעה בעונות הקודמות, אז ככה שאם לא יצא לכם לשחק כמה ימים, אתם לא אמורים להיפגע יותר מידי, לפחות יחסית לעונות הקודמות. מפות של Control יהיו עכשיו הטוב מ-3 במקום הטוב מ-5 וזה אמור להקל על השחקנים ולהביא לקבלת נקודות יותר אמינה. בנוסף הח'ברה טוענים שהם הוסיפו שלל שיפורים ל-MatchMaking שלהם:

אם כן, אלה השינוים העיקריים שקרו בשבועיים האחרונים? אז למה אתם מחכים? קדימה חזרה לקרב!

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה