רשת HBO עובדת על אדפטציה ל-Asunda

קומיקס הפנטזיה Asunda יעובד לסדרת דרמה ברשת של “משחקי הכס”

Asunda היא סדרת קומיקס של Stranger Comics שמתרכזת בעיקרה בילדה יתומה ששמה Niobe Ayutami שנולדה לשני אומות שונות והיא גדלה בעיירה מדברית בשם Oasis. היא יוצאת להרפתקה למצוא את אבות אבותיה ואת האומות מהן היא באה על מנת לנצח רוע בעתיד. סדרת הקומיקס לוקחת השראה ממספר סיפורים מיתולוגים כמו “משחקי הכס”, “שר הטבעות” ומיתולוגיה יוונית, והקומיקס מורכב מעולם ענק מלא בסיפורים.

ובכן, בזמן ש-HBO עומדת להיפרד לשלום מסדרת הפנטזיה שלה “משחקי הכס” וחברת Amazon עובדת על אדפטציה חדשה ל”שר הטבעות”, נראה שב-HBO מתכננים להביא לחיים יקום פנטזיה חדש, של Asunda. אין עוד פרטים על תאריך מסוים עבור הסדרה אבל יוצר הקומיקס סאבסטיין א. ג’ונס יהיה המפיק בפועל ואחד מכותבי הסדרה, ככל הנראה לשמור על אוטנטיות סדרת הקומיקס המקורית.

עם התוכניות של HBO לסדרת ספין-אוף של “משחקי הכס” והחיפוש אחר סדרות פנטזיה חדשות, אפשר לראות שהרשת מרגישה מעט לחץ מסיומה של סדרת הענק השנה, אנחנו על בטוח נתגעגע לכל הגיבורים של ווסטרוס, בואו נקווה ש-Asunda תצליח למלא את חלל זה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *