אקדמיית המטרייה – סדרת הקומיקס מחודשת לעונה נוספת

לא מפתיע בכלל, נטפליקס מחדשת את “אקדמיית המטרייה” לעונה שנייה

אחרי שסדרות הגיבורים של Marvel בנטפליקס, חברת שירות הצפייה הפופולרי ניסתה למצוא נכסי קומיקס נוספים שיוכלו לככב בשירות הצפייה שלה ולספק ללקוחותיה תוכן איכותי, אחד מאלו היה “אקדמיית המטרייה”, סדרת קומיקס ייחודית שאת עונתה הראשונה ביקרנו כבר באתר.

העונה הראשונה נגמרה עם גיבורינו בורחים בזמן מהאפוקליפסה ומנסים כעת איכשהו להציל את העולם, אז די ציפינו שעונה שנייה תקרה וכעת חברת נטפליקס מודיעה שזה באמת הולך לקרות ושההפקה תתחיל בקיץ הקרוב בטורונטו, קנדה. הנה הציוץ הרשמי מחשבון הסדרה:

השאלות הגדולות ביותר בקשר לעונה החדשה תהיה איך גיבורינו יצילו את העולם עכשיו שהוא הושמד בגלל ואניה ואיך המשפחה השבורה הזו של אקדמיית המטרייה תצליח לתקן את היחסים השבורים שבה.

נעדכן אתכם ברגע שנחשף לפרטים נוספים כמו תאריך פרק הבכורה של העונה השנייה או ליהוקים חדשים. בינתיים, אתם מוזמנים לראות את הסדרה ב-Netflix, אתם לא תצטערו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *