אסוס משיקה את כרטיס ה-ROG Matrix RTX 2080Ti

בהודעה חדשה שפרסמה נציגות אסוס בארץ חשפה החברה כי היא משיקה את כרטיס ה-ROG Matrix RTX 2080Ti המגיע עם מערכת קירור משולבת בלולאה סגורה

אין ספק שכרטיסי ה-2080Ti חזקים אבל תמיד חברות הטכנולוגיה מצליחות לדחוף חלק מועט מהדגמי םשלהם קצת יותר רחוק מהאחרים וגם פה אסוס (Asus) מראה לנו את היכולות שלה עם דגם ה-ROG Matrix RTX 2080Ti. אני חייב להגיד שבכל פעם שאסוס משחררת מוצר ממותג ה-Matrix אני קצת מתרגש כי זה אומר שהדגם יציג איזו פריצת דרך טכנולוגית מצורה כזאת או אחרת וגם פה אני לא התאכזבתי כאשר החברה הציגה את מערכת הקירור הייחודית של הכרטיס, Infinite Loop.

מערכת הקירור למעשה מורכבת משילוב לולאה סגורה בתצורת שלושת החריצים של הכרטיס והיא מורכבת ממשאבה,צינורות ואף רדיאטור וכל זאת מתחת לחופה של הכרטיס. מבדיקות שפרסמה החברה זה נראה כי העצוב החדש עוקף את הביצועים של הכרטיסים ההיברידים בעלי רדיאטורים בגודל 120 מ"מ ואף מתחרה ראש בראש בכרטיסים המכילים רדיאטור בגודל 240 מ"מ.

מערכת הקירור ללא ספק מראה את היכולת שלה כאשר הכרטיס מגיע מומהר מהמפעל כאשר מהירות הליבה הגרפית עומדת על 1815MHz והזיכרון (GDDR6) עומד על 14800% סתם לשם פרספקטיבה, המספרים המטורפים מגיעים לרוב רק על ידי 5% מכל הדגמים הקיימים בשוק (ללא התאמה אישית). הכרטיס אף מגיע עם פרופילי BIOS מותאמים אישית המבוססים על יעדי המהירות החדשים ואף עקומת המהירות של שלושת מאווררי ה-Axiel-tech שלו זמינים לשינוי על ידי תוכנת ה-GPU Tweak II של אסוס.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה