הבמאי לגרסת הלייב אקשן של “מתקפת הטיטאנים” נחשף

אחרי השמועות על אולפני Warner Bros והתכנון להפקת אדפטציה לאנימה המצליחה “מתקפת הטיטאנים”, האולפנים מעלים הילוך ומציגים את הבמאי המיועד לעבוד על הפרויקט.

אחרי שבשנה האחרונה התרוצצו שמועות על כך שאולפני Warner Bros במגעים להשגת זכויות היוצרים להפקת סרט לייב אקשן לאנימה המוצלחת “מתקפת הטיטאנים”- האולפנים השיגו את הזכויות והעניקו לבמאי אנדרס מוסצ’יאטי (Andy Muschietti) את התפקיד- להביא את האקשן והעלילה אל המסך הגדול.

הבמאי הארגנטינאי, שהיה אחראי לעיבוד המחודש לסרט “IT” ולהמשכו העתיד לצאת בשנה הבאה, המבוסס על הסרט המצליח מאת סטיבן קינג- יהיה הבמאי לפרויקט השאפתני, שעל פי ההשערות מתוכנן להתחיל צילומים בשנת 2019.

העלילה של האנימה עוקבת אחרי עתיד פוסט אפוקליפטי בו האנושות מקובצת בישובים מוקפי חומות ומותקפים באופן תדיר על ידי ענקים דמויי אדם עם נקודת חולשה אחת וחיילים המאומנים בתוך הישובים האנושיים לחיסול אותם ענקים והגנה על אזורי המחייה של בני האדם.

Mandatory Credit: Photo by Marion Curtis/StarPix/REX/Shutterstock (5626840c)
Andy Muschietti, Megan Charpentier, Isabelle Nelisse and Barbara Muschietti
‘Mama’ film screening, New York, America – 07 Jan 2013

בין האנשים שהוכרזו על ידי האולפנים כצוות שיעבוד על ההפקה של הפרויקט נמצאים:

  • ברברה מוסקייטי (Barbara Muschietti) שעבדה יחד עם מוסצ’יאטי כמפיקה בסרט “IT”.
  • דייויד היימן (David Heyman) שידוע בעיקר על עבודתו בהפקת 8 סרטי “הארי פוטר”.
  • מאסי אוקה (Masi Oka) שעובד כרגע על ההפקה לסרט “Mega-man” והפיק את אדפטציית נטפליקס לסדרת האנימה “Death note”‘ אך מוכר יותר כשחקן שגילם את הירו נאקאמורה בסדרה “גיבורים”.

לא נמסרה הודעה רשמית על ידי האולפנים בנוגע לתאריך בו עתידה להתחיל ההפקה, אך ההשערות מדברות על כך שכאשר עבודתו של מוסצ’יאטי על הפרק השני של “IT” תסתיים, תחל העבודה על הפרויקט, ומאחר ותאריך היציאה הצפוי ל”IT פרק 2″ הינו בספטמבר 2019, ההשערות הן כי עוד באותה השנה תחל העבודה על “מתקפת הטיטאנים”.

בסדרת האנימה יש אלמנטים מסוימים של אימה, כך שלא מפתיע שמוסצ’איטי נבחר להוביל את הפרויקט, אחרי שסרטו הקצר “מאמא” משך את תשומת ליבו של לא אחר מאשר גיילמו דל טורו הידוע בסגנונו הייחודי, והם עבדו יחד כדי להפוך אותו לסרט באורך מלא.

סרטו האחרון של מוסצ’איטי “IT” גרף בקופות יותר מ-700 מיליון דולר, חלק מהנתון ללא ספק מגיע מקהל המעריצים של הסרט הקלאסי ושל סטיבן קינג, שכתב את הספר עליו הסרט מבוסס, אך נראה שאולפני Warner Bros מאמינים כי חלק נכבד מספיק מההכנסות מאותו הסרט הן תודות לעבודתו של הבמאי, ולכן הפקידו בידיו פרויקט גדול שכזה.

ברגע שיהיו לנו פרטים נוספים על הסרט, נדאג לעדכן אתכם כמובן.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה