קסם של הורים2

פרטים על אתחול לייב אקשן לקסם של הורים

"קסם של הורים", סדרת האנימציה האגדית, מתעוררת לתחייה באתחול לייב אקשן שינחת ב-Paramount+ במרץ 2022.

הסדרה המצליחה החלה את דרכה כאוסף של סרטונים קצרים לפני שהפכה לסדרה ארוכה שכל פרק בה עמד על כחצי שעה. הסדרה מתמקדת בטימי טרנר, ילד ממוצע בן 10, שסובל משמרטפית מתעללת בשם ויקי. יום אחד, הוא מקבל שני סנדקי פיות, וונדה וקוזמו, שעוזרים למלא את המשאלות שהוא מבקש, אולם לרוב העניינים מסתבכים והוא מתחנן בפניהם לבטל את המשאלות. הסדרה זכתה בשלושה פרסי אמי בטקס ה-KCA של ניקולודיאון ושודרה במשך 10 עונות בניקולודיאון. כמו כן, יצאו גם שלושה סרטי לייב אקשן.

קסם של הורים

כריסטופר ג' נווואק, המפיק הראשי של העיבוד המדובר, פרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו. בפוסט הוא חשף את צוות השחקנים. את קוזמו ווונדה יגלמו השחקנים המקוריים-דרן נוריס וסוזן בלאקסלי, אודרי גרייס מרשל תגלם את ויו, טיילר ולאדיס יגלם את רוי, Imogen Cohen תגלם את Zina Zacarias, לורה בל באנדי תגלם את רייצ'ל ראנגאלד וריאן-ג׳יימס הטאנאקה יגלם את טיי טרנר.

נווואק יפיק את האתחול לצד המפיקה סמנתה מרטין ומפיקי הסדרה המקורית פרד סייברט ויוצר הסדרה בוץ' הארטמן. הסרט ישלב שחקנים ודמויות CGI, רעיון מגניב אך יחד עם זאת עלול להיות בעייתי לביצוע. נכון לעכשיו לא ידועים פרטים על ההפקה עצמה אך לפי ההתלהבות בפוסט שפורסם נראה כי מטרתו  של כריסטופר ג' נווואק היא לשחרר את האתחול כמה שיותר מוקדם.

המשיכו לעקוב באתר שלנו כדי להתעדכן בפרטים חדשים לגבי האתחול החדש והמצופה של קלאסיקת הילדות האהובה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה