“מתקפת הטיטאנים”: העונה הרביעית תהיה האחרונה

הסדרה הפופולארית והנאהבת- “מתקפת הטיטאנים”, תציג את עונתה הרביעית בסתיו 2020, וזאת תהיה העונה האחרונה.

“מתקפת הטיטאנים”, האנימה שהופיעה לראשונה בשנת 2013 הפכה במהרה לקלאסיקה מודרנית בעזרת העלילה החזקה שלה שהציגה ללא פחד אלימות אכזרית ומוות של דמויות חשובות, ועכשיו בתום העונה השלישית, נודע לנו שהעונה הבאה הולכת לסמן את הסוף.
הסדרה מתבססת על המנגה של האג’ימה איסאימה המציגה עולם דיסטופי בו בני האדם חיים בערים מוקפות בחומות המגינות עליהם מיצורים מפלצתיים הנקראים- “טיטאנים”. הסדרה עקבה בעיקר אחרי- ארן, מיקאסה וארמין, שלושה חבריי ילדות שהפכו לחיילים הנלחמים לעצירת איום הטיטאנים.

הטיזר לעונה הרביעית שפורסם בטוויטר מציג הקלטה בה מיקאסה מתחננת לארן לחזור הביתה, ומסתיים בשוט של ארן כאדם זקן. למרות זאת הדבר שהכי התבלט בלי ספק בטיזר, הוא שזאת העונה האחרונה של סדרת המופת.
אתם מוזמנים לצפות בטיזר למטה:

אפילו שהאנימה ואולי המנגה מתקרבות לסיום, המותג של- “מתקפת הטיטאנים” עדיין מצליח כאשר הוא בדרך לעיבוד לסרט לייב- אקשן עם הבמאי המוכשר של הסרט- “זה“, אנדי מוסצ’יאטי. למרות שהסוף של סיפורם של ארן וחבריו קרב ובא, ולמרות שלא ידוע אם התוצר של סוף הסדרה יאכזב או לא, האנימה הוכיחה את עצמה כאחת מהזכורות והטובות ביותר בז’אנר זה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה