“לא טיפוסי”: הסדרה חוזרת עם עונה שלישית ב- Netflix

“לא טיפוסי” הסדרה המהוללת של Netflix חוזרת לעונה שלישית, והמעריצים והמבקרים לא יכולים לחכות.

“לא טיפוסי”, הדרמה\קומדיה המצוינת, הציגה את עונתה השנייה לפני חודש, ואיתה חיכתה קבלת פנים חמה מהמבקרים. הסדרה המקורית של Netflix מתמקדת בדמות בשם סאם, תלמיד תיכון עם אוטיזם, ואיתו היא עוקבת אחרי משפחתו ושגרת חייהם.

העונה הראשונה של הסדרה שודרה באוגוסט 2017 וקיבלה ביקורת מעורבת, כשמבקרים מסוימים החמיאו לדרך שבה הסדרה מציגה אוטיזם בזמן שאחרים ציינו את קלישאות הטלוויזיה שאליהן נפלה הסדרה. העונה השנייה למרות זאת, הוללה רבות על השיפור בדרך שבה היא הציגה את האוטיזם, ועל העומק החדש שקיבלה אחותו של סאם, קייסי, בעזרת רמיזות בסוף העונה השנייה לגבי אהבה נשית פוטנציאלית בעתידה. עכשיו נראה ש-Netflix מתכוונת להמשיך את הסיפור עם עונה נוספת.

Netflix הודיעה על כוונותיה להחזיר את “לא טיפוסי” לעונה השלישית דרך סרטון שהופץ ברשתות החברתיות ביום רביעי. הסרטון, שמציג את אחד הרגעים הכי זכורים של העונה השנייה, שבו סאם מראה למשפחה שלו פינגווין תינוק בוקע מביצתו, ואיתו כתובת שמודיעה על העונה השלישית של הסדרה שקרבה לבוא. העונה השלישית של “לא טיפוסי” תציג 10 פרקים באורך של חצי שעה.

הסדרה נכתבה על ידי רובה ראשיד (“איך פגשתי את אמא“, “וויל וגרייס”), שגם עובדת כאחת המפיקים בפועל של הסדרה יחד עם סת’ גורדן ומרי רוליך (“הגולדברגים”). בדרך מאוד חשובה וחכמה, “לא טיפוסי” משתמשת בהפקה בעזרתה של דוקטור מישל דין, רופאה שמומחה ומתעסקת רבות במחקר האוטיזם. בסדרה מככבים קיר גילכריסט בתפקיד מרכזי כסאם, ביחד עם בריג’יט לונדי פיין כאחותו קייסי, וג’ניפר ג’ייסון ליי ומייקל רפפורט כהוריו, בצורה מאוד מכובדת. הקאסט של העונה השלישית עוד לא אושר סופית.

ההחלטה לחדש את הסדרה לעונה השלישית של “לא טיפוסי” באה בזמן מעניין ל-Netflix. מוקדם יותר החודש, ענקית השידור הודיעה על ביטול שתי סדרות Marvel הכי גדולות שלה, “איירון פיסט” ו-“לוק קייג’“. הביטולים גרמו למספר השערות לגבי הכיוון שבו Netflix תנסה ללכת בעתיד ומה יעלה בגורלם של שאר הסדרות המקוריות שלה. אבל לא משנה איזה כיוון תחליט Netflix ללכת בעתיד, מעריצי “לא טיפוסי” יכולים להיות שמחים ובטוחים, שהסדרה שלהם כאן בשביל להישאר.
העונה השלישית של “לא טיפוסי” תשוחרר ב-Netflix ב-2019.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה