“פוקימון: הכוח של כולנו” קיבל טריילר רשמי חדש

“פוקימון: הכוח של כולנו” (“Pokémon the Movie: The Power of Us”) קיבל טריילר חדש מדובב לאנגלית.

כל שנה מאז 1998 קוניהיקו יויאמה, (במאי הסדרה והסרטים), הביא לנו סרט פוקימון חדש. זו השנה הראשונה בה יוצא סרט פוקימון שיויאמה לא יביים. למרות כל התוספות והחסרונות החדשים סדרת סרטי הפוקימון לא האטה, ולאחר שהסרט החדש בסדרה, “פוקימון: הכוח של כולנו”, קיבל ביקורות טובות ביפן, הוא צפוי להשתחרר בהפצה מוגבלת בארצות הברית בחודש הבא.

הטריילר עבור “הכוח של כולנו” מציג את הרעיון הכללי של הסרט. אש מגיע אל פסטיבל האוויר בעיר Fura City, אותה עיר שהפוקימון האגדי, לוגיה הציל מפני חורבן לפני שנים רבות. לאחר שהרוח הפסיקה לנשוב בעיר וענן מסתורי מתחיל לכסות אותה, אש ומאמני הפוקימון החדשים שהכיר מנסים להגן על Fura City ולהציל את היום. בניגוד למה שדיווחנו בעבר, נראה שהסרט השני לאחר האתחול של הסדרה לא ידמה אל קודמו, “פוקימון, אני בוחר בך!” ששחזר את אירועי הסרט הראשון. הוא לא יתבסס על הסרט השני המקורי, “פוקימון 2000: כוחו של האחד”, אלא יציג סיפור חדש עם דמויות חדשות שיתלוו אל אש.

הסרט “פוקימון, אני בוחר בך!” שיצא בשנה שעברה, כמו השנה בהפצה מצומצמת אל בתי הקולנוע בארצות הברית, זכה להצלחה רבה. יש הטוענים שזה קרה בגלל הנוסטלגיה שהסרט יצר, כתוצאה מהאתחול שמיקם את העלילה חזרה בעולם של Pokémon Red ו-Pokémon Blue אשר רבים זוכרים בחיבה מילדותם. “פוקימון: הכוח של כולנו” לעומת זאת יציג סיפור מקורי לחלוטין. יהיה מעניין לראות אם גם השנה הסרט יצליח לכבוש את הקהל בארצות הברית ולהשיג את אותה רמה של פופולריות במערב.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה