הצילומים של סרט ההמשך אווטאר 2 הסתיימו

הסתיימו הצילומים של סרט ההמשך המצופה של ג'יימס קמרון "אווטאר 2" ואנחנו מקבלים תמונות ממאחורי הקלעים

ב-2009, ג'יימס קמרון שיחרר את הסרט שעד יציאת "סוף המשחק" הוגדר כהסרט עם הרווח הגדול ביותר בקופות הקולנוע בכל הזמנים, זה היה תודות לאפקטים מרהיבים, תלת מימד מרהיב (שהוליד את מחדש את סרטי ה-3D) והעולם הקסום של פנדורה, אליו הבטיח קמרון לחזור בסרט המשך עם "אווטאר 2", כעת, אחרי שנים של פיתוח והפקה בהם עבד קמרון על 2 הסרטים הבאים של הכותר, עם עוד 2 מתוכננים לעתיד, אנחנו רואים את סרט ההמשך המצופה קרוב אלינו מתמיד.

במהלך קידום כנס אוסטרי לאיכות הסביבה של עמיתו לשעבר ארנולד שווצנגר, קמרון חשף שהצילומים של הסרט השני של הכותר הסתיימו.

ובכן, הקורונה פגע בנו כמו שהוא פגע בכולם… הפסדו בערך 4 חודשים וחצי של הפקה כתוצאה מכך, הוספנו עוד שנה שלמה לתאריך שחרור הסרט בדצמבר 2022. זה כבר הוכרז. עכשיו, זה לא אומר שיש לי שנה נוספת לסיים את הסרט, בגלל שביום שנמסור את "אווטאר 2" נתחיל לעבוד על לסיים את "אווטאר 3". אז איפה שאנחנו עכשיו, אני נמצא בניו זילנד בצילומים. אנחנו מצלמים את שארית הלייב-אקשן. נשאר לנו כ-10 אחוז לצלם. אנחנו 100 אחוז סיימנו את "אווטאר 2" ואנחנו בערך 95 אחוזים סיימנו עם "אווטאר 3".

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

המפיק של הסרט השני, ג'ון לנדאו, פירסם בחשבון האינסטגרם שלו, תמונות מצילומים אלו.

באשר ליציאת הסרטים, זה לא מפתיע שנצטרך לחכות עוד שנתיים עד יציאת "אווטאר 2", אפילו עם סיום הצילומים כבר עכשיו, היות ורוב הסרט בנוי מאפקטים ממוחשבים עליהם ההפקה תעבוד ב-Post Production. אבל זה לפחות מעודד שוירוס הקורונה לא יהווה מחסום יותר עבור סרט ההמשך המצופה.

"אווטאר 2" מתוכנן לצאת ב-16 בדצמבר 2022 ו"אווטאר 3" מתוכנן לצאת ב-20 בדצמבר 2024.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. מחכה בכליון עיניים לאווטר 2 רק שיהיה בקולנוע בתלת מימד עם המשקפים, כמו הראשון, חלום…

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: