אווטאר: דרכם של המים – טריילר ראשוני

אחרי המתנה מעל עשור, אנחנו זוכים להצצה הראשונה של סרט ההמשך ל"אווטאר" שנקרא "דרכם של המים"

עד היום, בראש הטבלה של הסרטים הרווחיים ביותר בכל הזמנים (עם התעלמות מאינפלציה) הוא כמובן "אווטאר" של ג'יימס קמרון. הסרט שפתח את הדלת לגל מחודש של סרטי תלת מימד תודות לטכנולוגיה החדשנית שלו והויזואליות המדהימה על המסך הגדול, הרוויח עד כה בקופות הקולנוע 2.8 מיליארד דולר ברחבי העולם. גם כאשר סרט קומיקס כמו "הנוקמים: סוף המשחק" מצליח לעבור אותו, האפוס הבין כוכבי של קמרון זוכה לשחרור מחדש וחוזר חזרה למקום הראשון בטבלת הסרטים.

ככה שזה די מפתיע שלקח יותר מ-12 שנים עד שקיבלנו סרט המשך בעולם החייזרים הכחולים. אבל כעת, אחרי המתנה ארוכה והפקה שמאמצת מ"שר הטבעות" ומצלמת את שני הסרטים הבאים יחדיו, קיבלנו את ההצצה הראשונה לסרט ההמשך המצופה "אווטאר: דרכם של המים". מוזמנים לראות:

הטריילר ממעיט במילים, אבל לפי מה שאנחנו רואים פה, ג'ייק ומשפחתו אימצו אדם אל תוך שבטם והם כעת צונחים מהשמיים וצוללים אל מעמקי האוקיינוסים של פנדורה, ככל הנראה בהכנה לפלישה חדשה.

יחד עם הטריילר המתורגם, קיבלנו תקציר רשמי מבית פורום פילם ופוסטר ראשון:

הסרט מתרחש יותר מעשור לאחר אירועי הסרט הראשון.
"אווטאר: דרכם של המים" מתחיל לספר את סיפורה של משפחת סאלי (ג'ייק, נייטירי וילדיהם), הצרות שפוקדות אותם, הדרך אותה הם עוברים כדי לשמור האחד על השני, המאבקים שלהם להישאר בחיים והטרגדיות שעוברות עליהם.

בימוי: ג'יימס קמרון
הפקה: ג'יימס קמרון וג'ון לנדאו
מככבים בסרט: זואי סלדנה, סאם וורת'ינגטון, סיגורני וויבר, סטיבן לאנג, קליף קרטיס, ג'ואל דיוויד מור, סי.סי.אייץ' פאונדר, אידי פלקו, ג'מיין קלמנט וקייט וינסלט.

"אווטאר: דרכם של מים" מתוכנן להגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-15 בדצמבר השנה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה