אווטאר מנצח את הנוקמים: סוף המשחק בקופות הקולנוע

מגפת הקורונה אפשרה ליצירת המדע הבדיונית של ג'יימס קמרון "אווטאר" לנצח את "הנוקמים: סוף המשחק" בקופות הקולנוע

ב-2009, ג'יימס קמרון יצר את כותר החייזרים שלו "אווטאר" שהיווה מהפכה מטורפת באפקטים חזותיים והחייה את התלת מימד בבתי הקולנוע. הסרט תפס את המקום הראשון של הסרט הרווחי ביותר בכל הזמנים בקולנוע עם 2.789 מיליארד דולר בקופות, ספוט שעד אז היה שייך לסרט נוסף של קמרון, "טיטאניק".

אך לפני שנתיים, הסרט הגדול ביותר של Marvel, "הנוקמים: סוף המשחק", שהביא לסיום עלילה שנמשכה יותר מ-10 שנים על המסך הגדול עקף את הסרט כאשר הכניס 2.797 מיליארד דולר בקופות. נצחון זה הגיע לאחר שהסרט שוחרר מחדש עם סצנות נוספות, ובזמן שישנם אנשים שראו זאת כרמאות, מעריצים של סרטי הקומיקס הגדולים תמכו במהלך אם זה יבטיח את מקומו של "סוף המשחק" בראש הרשימה.

כעת, "אווטאר" ביצע מהלך משלו. תודות לשיחרור מחדש של הסרט בקופות הקולנוע של סין במהלך סוף השבוע האחרון, הסרט הרוויח 8.9 מיליון דולרים נוספים, מה שמעלה את הכנסותיו ל-2.798 מיליארד דולר ומחזיר את הסרט לספוט הסרט הרווחי ביותר בכל הזמנים.

אולפני Marvel והבמאים האחים רוסו מיהרו לשבח את ג'יימס קמרון ואת "אווטאר" על החזרה לפסגה דרך טוויטר עם 2 הציוצים הבאים.

השאלה הגדולה ביותר תהיה מה הלאה? מי יפיל את הסרט של קמרון מכס המלכות? האם זה יהיה סרט ההמשך המתוכנן שלו? או האם "סוף המשחק" גם יזכה לשחרור מחדש באסיה ויעקוף את סרטו של קמרון שוב?

כתבו לנו בתגובות מה אתם חושבים והאם אתם בעד או נגד השחרור מחדש של סרטים בבתי הקולנוע והחשבת הכנסות אלו כחלק מהשיא של הסרט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה