סדרת לייב אקשן של Avatar: The Last Airbender מגיעה לנטפליקס

הסדרה האהובה והמוצלחת Avatar: The Last Airbender חוזרת והפעם בתור לייב אקשן.

לפני 10 שנים תמה לה אחת מסדרות האנימציה המוצלחות שידע המסך אי פעם, Avatar: The Last Airbender. בחלוף השנים זכינו לקבל סדרת המשך The Legend of Korra, העוסקת באוואטר הבא, כמה פרקי קומיקס הממשיכים אל עלילותיהם של החבורה המקורית, והנוראי מכל סרט הלייב אקשן של M. Night Shyamalan (שכולם מתכחשים אליו בכל תוקף).

כעת ענקית הסטרימינג Netflix הודיעה כי היא מתכננת סדרת לייב אקשן של הסדרה המצליחה, שתשודר בשירות שלה. Bryan Konietzko ו-Michael Dante DiMartino ישובו להיות האחראים על הסדרה, אז ככה שעד כה החדשות טובות. בעת ההכרזה על הסדרה Konietzko ו-DiMartino אף יצאו בהכרזה עבור הפרוייקט, בה הם מבטיחים לכל המעריצים כי הדמויות לא יקבלו טיפול הוויטוושינג בסדרת הלייב אקשן שלהם. זאת בשל הסרט המשפיל של M. Night Shyamalan, שם הדמויות כולם זכו לטיפול הנוראי הזה. מיותר לציין שמדובר באחד הסרטים הגרועים בהיסטוריה, ומכאן נובע החשש עצמו לסדרת לייב אקשן.

הפקת הסדרה תחל בשנה הבאה ביחד עם Nickelodeon (שאצלה שודרה הסדרה בעבר) והיא תהיה שותפה בהפקת הסדרה החדשה.

Netflix שיחררה קונספט אומנותי של הסדרה, על מנת לבוא עם משהו בידיים בעת ההכרזה. את הקונספט האומנותי יצר John Staub.

Avatar: The Last Airbender

 

מה אתם חושבים על הסדרה החדשה שהולכת לצאת? אילו שחקנים אתם הייתם מלהקים לתפקידים השונים בסדרה? נשמח שלמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה