ראלף ההורס 2 מקבל טריילר ופוסטר חדשים

ראלף ההורס 2 מקבל טריילר סופי ופוסטר שמראה את הצד האפל של הרשת.

ראלף ופנלופי מגיעים למקומות הכי אפלים (ומוזרים) באינטרנט בטריילר החדש ובפוסטר לראלף שובר את האינטרנט. שש שנים אחרי הסרט הראשון, ראלף ההורס 2 מחזיר אלינו את ג’ון סי. ריילי ואת שרה סילברמן בתפקידם כראלף וחברתו הנסיכה פנלופי.

לפי הטריילרים ששוחררו מוקדם יותר השנה, ידוע לנו שאירועי ראלף ההורס 2 יתרחשו באינטרנט מכוון שהמשחק שוגר ראש, בו פנלופי משתתפת נשבר והם יוצאים כדי לחפש לו חלקי חילוף. במהלך מסעם, הם נעזרים ב”אזרחי האינטרנט”  ובניהם בדמותו של “יסס” – יזם אתרים והאלגוריתם של האתר “באז-טיוב”.

בטריילרים הקודמים נראה שראלף ופנלופי נהנים במסעם באינטרנט, כשהם פוגשים את נסיכות דיסני ומשתעשעים מדברים פופלארים ברשת. בדומה לקודמיו גם בטריילר הסופי אפשר לראות אזכורים לעולם האימיתי כמו ההודעות הקופצות וסרטוני החתולים שמוצגים לראלף ופנלופי. בטריילר הנוכחי מראים לנו עוד דמות איתה החברים יפגשו, דאבל די (אלפרד מולינה) ראש הרשת האפלה ונותנים עוד כמה הצצות אל הופעתה של Shank שמדובבת על ידי גל גדות.

בניגוד לקודמיו הטריילר מציג לנו את העלילה שמתוארת בתקציר הסרט שיצא לפני כמה חודשים ולא מתרכז אך ורק באינטרנט עצמו כמקום ובטרנדים שבו. בנוסף נראה שחלק מהסיבוכים בסרט יהיו חילוקי דעות בין פנלופי וראלף בנוגע לשאלה האם להישאר באינטרנט או לחזור למשחק עם חלקי החילוף החסרים.

לאחר שהעלילה קצת נחשפה נראה לשראלף ופנלופי מחכים כמה דילמות לא פשוטות אך כמו כל סרט דיסני, זה בטוח שהם ימצאו פיתרון לכולם, יפגשו חברים חדשים  ואולי יגלו משהו חדש בחברות בניהם.

“ראלף שובר את האינטרנט” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב־22 בנובמבר.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה