הרחק

הרחק מבוטלת ב-Netflix אחרי עונה אחת

"הרחק", דרמת המדע הבדיוני בכיכובה של הילרי סוונק מבוטלת ב-Netflix אחרי עונה אחת.

העונה הראשונה של "הרחק" עלתה לאוויר ב-Netflix ב-4 לספטמבר 2020 עם עשרה פרקים ונכתבה בהשראת מאמרו של כריס ג׳ונס בעל שם זהה. הסדרה עוקבת אחר האסטרונאוטית אמה גרין (הילרי סוונק) במשימתה שהוקצבה לשלוש שנים והיא להוביל את הצוות הראשון למאדים תחת שם הפרויקט "Mars Joint Initiative". כשהיא מתכננת את הפרויקט היא מותירה מאחור את משפחתה- בעל החולה בשבץ מוחי (ג'וש צ'ארלס) ואת בתם המתבגרת (טליתה באטמאן).

לפי דיווח חדש, הסדרה מבוטלת ב-Netflix והסיבה לכך היא אילוצים בעקבות מגיפת הקורונה ולא משהו נגד הסדרה מפני שהיא דורגה בדירוגים גבוהים מאוד בארה"ב ואף החזיקה בתואר של 10 הסדרות והסרטים המובילים ב-Netflix ואף הגיעה למקום השני רק בשבוע הראשון שהיא שוחררה. לעומת זאת, סדרות אחרות כמו "פחמן משודרג" בוטלו בגלל אחוזי צפייה נמוכים.

על אף שהסדרה יכלה להמשיך לעונות נוספות, העונה הראשונה קצרה ביקורות מעולות, עוררה התפעלות והשראה ,זכתה ברייטינג גבוה ואף העונה נחתמה בסוף אופטימי מאוד. בינתיים, העונה הראשונה זמינה ב-Netflix ואתם יכולים ליהנות מעונה אחת מוצלחת.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה