אקוופינה

אקוופינה מלוהקת לסרט ערפדים לצד ניקולס קייג' וניקולס הולט

אקוופינה, הכוכבת שסללה לעצמה את הקריירה בשנים האחרונות, מצטרפת לניקולס קייג' וניקולס הולט בסרט המפלצות החדש Renfield

הסרט כשמו יתמקד בדמותו של Renfield הלקוחה מהרומן דרקולה שנכתב ב-1897 על ידי ברם סטוקר. הדמות תגולם על ידי ניקולס הולט ("ג'ק צייד הענקים", "סקינס" ו"טולקין") לצד ניקולס קייג' האגדי שיגלם את דרקולה. רוברט קירקמן ("המתים המהלכים") יכתוב את התסריט בשיתוף פעולה עם ריאן רידלי ("ריק ומורטי") שהגה ביחד איתו את רעיון הסרט.

בהסתמך על הרומן המקורי, Renfield היה משרתו של דרקולה ואושפז בבית חולים פסיכיאטרי בטענה שהוא הוזה דברים. לפי דיווח חדש, השרביט הועברה לריאן רידלי ורוברט קירקמן שרשאים לפתח את הסיפור המקורי ולשנות את העלילה שלו לפי איך שהם מוצאים לנכון. פרטים על עלילת הסרט עדיין לא נמסרו. גם הדמות שאקוופינה תגלם נשארת מסתורית אך מושווית לואן הלסינג.

אקוופינה גרפה שלל מועמדויות בהן: השחקנית הטובה ביותר, הופעה יוצאת מן הכלל, פרס הכוכבת העולה, המדובבת הטובה ביותר ואף לשחקנית הקולנוע האהובה ביותר. היא שיחקה בסרטים רבים כגון: "הפרידה  (בתפקיד הראשי)", "עשיר בהפתעה" ו"שאנג-צ'י ואגדת עשר הטבעות". אין ספק שהבחירה בה נכונה גם מכיוון שהיא ראויה לשחק ברענון לקלאסיקה ידועה בתפקיד הראשי וגם היא משדרת חוזקה ועצמה שמתאימה לגילום לוחמת.

טרם נקבע תאריך יציאה ל-Renfield, המשיכו לעקוב אחרי האתר שלנו ולהתעדכן בפרטים החדשים ברגע שיתפרסמו.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה