המתים המהלכים תסתיים בעונתה ה-11

"המתים המהלכים", סדרת הזומבים ארוכת השנים של AMC, תגיע לסיומה בעונתה הבאה

כשמסתכלים על רשתות השידור השונות בארצות הברית, כמעט לכל אחת יש את סדרת הדגל שלה, סדרה שרצה במשך הרבה שנים עם קהל צופים גדול עבור כל עונה. ב-HBO זה היה "משחקי הכס", עבור ה-CW זה היה "על טבעי" ועבור AMC זה היה "המתים המהלכים".

ובזמן שנראה ששתי הסדרות האחרות מגיעות לסיומן והזומבים של AMC ממשיכים לצעוד לנצח, אנחנו מגלים שזה לא כך.

רשת AMC הכריזה שהעונה ה-11 של הסדרה תהיה האחרונה. ראש התוכן של הכותר סקוט גימפל ומנהלת הסדרה אנג'לה קנג דיברו על ההתרגשות של סוף הסדרה.

אלו היו 10 שנים שחלפו; מה שעומד מלפנינו אלו עוד שנתיים וסיפורים לספר מעבר לכך. מה שברור זה שהסדרה הזאת הייתה על החיים, נוצרה על ידי צוות נחוש, צוות כותבים ומפיקים, שמביא לחיים את החזון שיצר רוברט קירקמן בקומיקס הגאוני שלו – שנתמך על ידי המעריצים הטובים ביותר בעולם. יש לנו הרבה סיפורים מרגשים לספר במתים המהלכים, ואז, הסוף הזה יהיה התחלה של עוד המתים המהלכים – סיפורים ודמויות חדשים, פרצופים ומקומות מוכרים, קולות חדשים, ומיתולוגיות חדשות. זה יהיה סוף ענק שיוביל לבכורות חדשות. אבולוציה הגיעה. המתים המהלכים חיים.

נשאר לסדרה 24 פרקים של העונה הבאה ועוד שישה של עונה 10 שעוד לא שודרו. מה שככל הנראה יתן למעריצים המושבעים של הסדרה קצת זמן לעכל שהם הולכים להיפרד מדמויות אהובות כמו דריל וקרול. למרות שסדרות ספין אוף עבור שתי הדמויות היו בדיונים, אבל ככל הנראה לא יצאו לפועל. לפחות נשארו עם שאר סדרות הספין אוף של הכותר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה