באקי המתאבק מקבל טריילר אנימה חדש בחסות נטפליקס

טריילר חדש לאנימה “באקי המתאבק” הפעם מבית נטפליקס, בו באקי יילחם נגד חמישה נידונים למוות.

סדרת אנימה חדשה בכותר “באקי המתאבק” (“Baki The Grappler”) תיקרא הפעם “באקי” (Baki) בחסות נטפליקס; העלילה מגוללת את סיפורו של באקי, אומן אומנויות לחימה, המתכנן להיות אף יותר גדול מאביו בדרך להיות מוכתר כלוחם הכי טוב בעולם. בפעם הראשונה מזה שנים רבות, הטריילר מראה התרחשויות משמעותיות של המנגה הותיקה.

“באקי” של קיזוקה איטאדקי צבר תאוצה כמנגה מתחילת שנות ה-90 וכולל מספר קשתות/סיפורים. הקשת הראשונה, “Most Evil Death Row Convicts”, תכלול את באקי הנאמה נלחם נגד חמישה נידונים למוות, כשאף אחד מהם לעולם לא הפסיד בקרב וכל מה שמעניין אותם הוא ניצחון. בתור לוחם ששואף תמיד לניצחון והכי טוב לבדו, כמובן שבאקי לא מתרגש ורואה אותם בתור אתגר ואימון בלבד, לקראת קרב עם אביו החזק והבלתי מנוצח.

נטפליקס משחררת טריילר המדובב לאנגלית (ניתן לראות מטה) אך טיזר המתורגם לאנגלית כבר שוחרר לפני כן ומראה מאחורי הקלעים של הסדרה; טושיקי היראנו, שידוע בתור בימוי “Magic Knight Rayearth”, אחראי על האנימציה באנימה החדשה של באקי ועבד גם עם מעצב הדמויות פוג’יו סוזוקי והכותב הראשי טאצואיקו הוראהטה. האנימה מופקת ע”י אולפני TMS Entertainment.

קצת היסטוריה על באקי, למי שלא בקיא כ”כ בדמות: הוא היה ילד שחי חיים טובים עם אמו, שדחפה אותו להיות לוחם טוב כמו אביו, לוחם אגדי בשם יוג’ירו האנמה. הבעיות החלו כשהוא התחיל להאפיל על כל הטכניקות וכל המורים שלימדו אותו; לאחר מכן, הוא הסתובב בעולם והתנסה בכל מיני דברים אחרים על מנת להאפיל גם על אביו. בדרך הוא לחם בהרבה לוחמים מצוינים, הצליח להתאמן ולהיות חזק יותר, ולבסוף נלחם נגד אביו – שניצח אותו ניצחון מוחץ ומשפיל. לאחר שהתאושש מהקרב, המשיך במסעו. לבסוף, באקי הגיע לזירת קרב מחתרתית שאליה הגיעו לא מעט לוחמים מוכשרים מרחבי העולם. לאחר מספר קרבות ואתגרים לא מעטים, הפך להיות האלוף בזירה הזו. כל זה משך לא מעט עיניים, כולל את עיניהם של חמישת הנידונים למוות המצפים להילחם בבאקי.

בטריילר החדש, אחת מהדמויות אומרת “למי אכפת מחוקים בכלל?”, ויש בזה משהו. אנחנו יכולים לראות שימוש ברימונים, לייזר, קוסאריגמה, וגם אפילו מישהו שנושף אש לתוך פניו של מישהו אחר. אם האדפטציה הזו תשמור כמה מהחלקים המוזרים של המנגה, בהחלט נוכל לראות יותר דברים ביזאריים דומים לאלה.

הסדרה בנטפליקס תכלול 26 פרקים ותשוחרר ב-18 בדצמבר 2018.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה