הקרוסאובר הבא של סדרות הקומיקס של ה-CW נחשף

החץ הירוק, הפלאש, סופרגירל ואגדות המחר יתאחדו פעם נוספת על המסך הקטן של ה-CW באחד מאורעי הקומיקס הגדולים

בזמן שחברות DC ו-Warner Brothers ממשיכות להתרכז בסרטי הגיבורים הבודדים שלהן, רשת ה-CW דואגת לנו לאירועי טלוויזיה מסיבים עם גיבורי הקומיקס שלה מ-DC, בין אם זה האירוע המצוין מ-2017 או האירוע Elseworlds שהתרחש החודש. אירוע הקרוסאובר של הרשת תמיד נותן לחובבי קומיקס שביננו משהו לצפות אליו ונראה שגם כך שנה הבאה.

כוכב סדרת “החץ” ובעיניי רבים מנהיג יקום הקומיקס סטיבן אמל ניצל את עמוד הטוויטר הפופולרי שלו כדי לפרסם לוגו אירוע הקרוסאובר של שנה הבאה.

אז כן, האירוע הבא ביקום הקומיקס של ה-CW יהיה מבוסס על אחד הקרוסאוברים המסיבים בתולדות הקומיקס, Crisis on Infinite Earths, שמספר על הניסיון של הנבל Anti Monitor להרוס את המולטיוורס, כדור ארץ אחרי כדור ארץ.

לא מפתיע שזה האירוע הבא של היקום הטלוויזיוני, בהתחשב ש-The Monitor היה הנבל באירוע הקרוסאובר האחרון וה-Anti Monitor הוא נבל אירוע ה-Crisis on Infinite Earths. בנוסף, אחרי שה-CW יצרה כל כך הרבה גיבורים מיקומים מקבילים, הגיע הזמן להציג את כולם באירוע טלוויזיוני אחד גדול, אבל בהתחשב ש”אגדות המחר” מנותקת משאר היקומים ושהגיבורים האהובים של הסדרה לא לקחו חלק בקרוסאובר הזה, אולי לצערנו הרב לא נראה אותם גם פה.

מה שבטוח, האירוע הזה יהיה קריטי עבור בארי אלן, בגלל שמאז העונה הראשונה של הסדרה “הפלאש” ידענו שהוא יעלם באירוע Crisis והמעריצים ניחשו שהכוונה ל-Crisis on Infinite Earths. מה שאומר שסוף סוף נדע מה קורה לפלאש בעתיד.

נעדכן בהמשך עם פרטים נוספים על הקרוסאובר המצופה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה