במבי של דיסני מקבל חידוש לייב אקשן

לאחר אתחולים חדשים מצליחים של גרסת לייב אקשן שנוצרו בשנים האחרונות כגון “אלאדין“, “היפה והחיה” ו”מלך האריות“, סרט האנימציה “במבי” הוא הבא בתור, מלבד “מולאן” שמתוכנן לצאת במרץ 2020. במבי פרץ לתודעתנו לראשונה בסרט אנימציה ב-1942 שמבוסס על ספר שיצא לאור ב-1923 מאת הסופר פליקס זאלטן. הסרט מתאר את קורותיו של אייל צעיר בהכנותיו להיות הנסיך הדגול של היער. על אף ביקורות מעורבות והצלחה לא מרהיבה בקופות סרט זה נחשב לאחד מסרטי האנימציה האהובים בכל הזמנים. כמו כן גם נחקקה לדורות שלמים טראומה מאימו של במבי שנורתה למוות על ידי צייד אנושי.

ז’נבה רוברטסון-דוורט ולינדזי בר יכתבו את התסריט לגרסת הלייב אקשן של “במבי”, בהפקתם של פול וכריס וייץ ואנדרו מיאנו. בנוסף, במבי יהיה ברוב המקרים סרט CGI פוטוריאליסטי, בדומה לסרטים “ספר הג’ונגל” ו”מלך האריות”. התוכנות המפותחות ויזואלית מעניקות לצופה תחושת אמיתיות, עם זאת לדעת אנשים רבים ב”מלך האריות” לדוגמא לא היה כלל רגש, ולכן Disney צריכה להיות גם קשובה לדעות הקהל בסרטים הבאים. כמו כן גם ב”היפהפייה והיחפן” השתמשו בCGG, אך בשילוב עם כלבים אמיתיים. בדומה ליתר עיבודי הלייב אקשן של Disney לא היה שוני רב מסרט האנימציה המקורי ולכן אין ציפייה ש”במבי” יהיה שונה מהשאר, גם בשל העובדה שאורכו ב-1942 לא עלה על 70 דקות, ואין יותר מדי מה להוסיף.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *