היפהפייה והיחפן – טריילר שני לסרט הלייב אקשן

מאז אוגוסט Disney החלה במסע שיווק הסרט החדש "היפהפייה והיחפן" של שירות הצפייה כולל טריילר ראשון וכעת, מגיע אלינו טריילר שני משודרג שממחיש את טכנולוגיית ה-CG שמראה את החיות בצורה מתקדמת יותר. Disney ידועה בעיבודיה המוצלחים לסרטי לייב אקשן ועיבוד חדש זה יתוסרט על ידי אנדרו בויאלסקי ויבוים על ידי צ'ארלי בין.

העיבוד החדש בדומה לסרט המקורי משנת 1955 יציג את סיפור האהבה בין כלבת קוקר ספניאל מפונקת וכלב חכם-רחוב. את שני הכלבים ידבבו טסה ת'ומפסון וג'סטין ת'רו. בטריילר החדש ניתן לראות יותר צילומים של השניים ותיאור נרחב יותר של עלילת הסרט. בנוסף, אנו רואים את ההשקעה שעומדת מאחורי דמויותיהן של שני הכלבים. מלבד זאת יש טכנולוגיית CG מתקדמת כפי שראינו השנה בסרט "מלך האריות". המגרעה היחידה הבולטת בטריילר החדש היא הדיבוב הבינוני והלא מדויק של שתי הדמויות, אך יש עדיין טוענים שהיא טובה יותר מהקליפים של "מלך האריות".

על מנת לחדש את הסרט ולתקן פגמים בסרט המקורי, בסרט החדש רוצים שהיפהפייה תהיה יותר מעורבת במעשה ההצלה של היחפן כשהוא נלכד על ידי לוכד כלבים. יחד עם זאת, ג'אנל מונה, שגם מדובבת את דמותה של פג, תחדש את העיבוד ל"שיר החתול הסיאמי" במטרה להפוך אותו לפחות גזעני.

"היפהפייה והיחפן" יגיע אל שירות הצפייה Disney+ בעיבוד לייב אקשן חדשני ב-12 בנובמבר 2019.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה