שובו של הטמגוצ'י ב-My Tamagotchi Forever

Bandai Namco היא חברה רצינית. יש לה את הזכויות על מותגים כמו Dragon Ball והיא מוציאה משחקים רציניים לגיימרים כבדים כמו Dark Souls. לכן ברור ופשוט להניח שכותר עמוק שמיועד לאוכלוסיית ההארד-קור של עולם הגיימינג כמו My Tamagotchi Forever יגיע מהם.

כן, ה-Tamagotchi עושים קאמבק, ובכל הכוח. אם אתם לא זקנים כמוני, אולי אתם לא זוכרים את השיגעון שתקף את ישראל והעולם בשנות התשעים, אז התמכרו כמעט כולם למכשירים דיגטליים קטנים בהם היינו מטפלים בחיית מפוקסלת קטנה שעושה קולות ביפ! ביפ! כל פעם שהיא הייתה רוצה אוכל. עכשיו Bandai Namco מתכוונת להביא אותם למכשירי הפלאפון שלנו, עם השידרוגים המתבקשים כמובן. לטמגוצ'י של האלף החדש יחיו בעיר משלהם, יחד עם כל טמגוצ'וני העולם. כך נוכל לדאוג ליצורים הקטנים והרעשנים, להאכיל ולשטוף אותם, לוודא שהם ישנים מספיק ובכלל להתנהג כאילו יש לנו חיית מחמד אמיתית. המיני משחקים שמיועדים לשעשע את חיות הכיס הללו יחזרו גם כן, ואפילו שלבי גדילה והתפתחות שונים, כמו פעם. האינטראקציה עם הטמגוצ'י עצמו תהיה קלה ויעילה מאי פעם בזכות מסכי המגע של הפלאפונים, כך שנוכל באמת ללטף או לדגדג אותם.

עם זאת, כבר עכשיו אפשר לראות סימנים מדאיגים בהכרזה החמודה הזאת. אחד הפרטים שנחשפו הוא האפשרות להרוויח מטבעות באמצעות משחקים. משמעות הדבר היא שלמשחק יהיה כלכלה פנימית שתשמש לצרכים שונים, וכולנו יודעים מה זה אומר – מיקרו עסקאות. הן אולי לא הוכרזו רשמית, אבל זה כנראה רק עניין של זמן לפני שמשאבת הכסף הזאת תחשוף את פניה במבט חומד ומרושע. אני מאוד מקווה שאני טועה כאן, אבל ספק אם משחק מובייל חינמי מחברה גדולה באמת יוותר על האפשרות לעשות אין-סוף כסף. לא נשאר אלא לקוות שזה לא יפגום בחווית המשחק, וש-Tamagotchi Forever יהיה חידוש חמוד וחינני לעוד אחת מתופעות שנות התשעים.

https://www.youtube.com/watch?v=FZIoTdBxA-A

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה