פרטים על אתחול לסדרת האנימציה של באטמן

סדרת האנימציה של באטמן ששודרה בשנות התשעים קצרה שבחים רבים וכעת מקבלת אתחול בשירות ההזרמה HBO Max.

סדרת האנימציה של באטמן עלתה לאוויר ב-1992 וכללה 3 עונות. הסדרה זכתה להצלחה מסחררת ואף קטפה פרסים על הכתיבה, הבימוי והדמויות המונפשות שזכו לדיבוב בלתי נשכח. הסדרה פתחה צוהר לעולם האנימציה של DC והיא אחת מדמויות הדגל של היקום.

סדרת האנימציה המקורית והאהובה עלתה החודש לשירות ההזרמה HBO Max, ביחד עם "באטמן: הדור הבא" ולכן נראה ש-Warner Bros רצתה לרענן את רשימת התכנים שלה.

קווין סמית' הודיע בפודקאסט "Fatman Beyond" שיהיה אתחול לסדרת האנימציה על ידי Warner Bros ובכך שם סוף לשמועות שהתרוצצו. האתחול יתווסף גם הוא ל-HBO Max, שירות ההזרמה של Warner Bros ובכך המעריצים יוכלו ליהנות משני העולמות.

באטמן

בנוסף לאתחול סדרת האנימציה, מתוכנן לצאת השנה סרט אנימציה "Batman: Soul of the Dragon" שככל הנראה מתעכב בשל מגיפת הקורונה. הסדרה המקורית הוכתרה כהגרסה המושלמת של "האביר האפל" וצריך לחכות לפרטים נוספים כדי לראות אם האתחול ילך בעקבותיה. המשיכו לעקוב באתר שלנו לגבי עדכונים שיתפרסמו לגבי האתחול של באטמן והסרט שתוכנן לצאת החודש.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה