מבוכים ודרקונים

סדרת טלוויזיה של מבוכים ודרקונים בפיתוח על ידי דרק קולסטד

מבוכים ודרקונים, מקבל עיבוד חדש לסדרת טלוויזיה על ידי דרק קולסטד ("ג'ון וויק") שמצפה להתעלות מעל העיבודים הקודמים שכשלו.

משחק הפנטזיה הקלאסי, מבוכים ודרקונים, נוצר ב-1974 ולמרבה הפלא חזר לאופנה בשנתיים האחרונות כשהופיע בתוכניות שונות כמו "דברים מוזרים" וזינק ב-20% באחוזי המכירות. המשחק ייחודי בכך שההרפתקאות בו הן למעשה הדמיון של השחקנים עצמם שמונחים על ידי מאסטר של המשחק שמנחה ומפקח עליו.

המשחק האגדי של Hasbro מתעורר לתחייה בעיבוד חדש שייכתב על ידי דרק קולסטד, היוצר של סדרת "ג'ון וויק", וכרגע בשלבי פיתוח.

היו עיבודים כושלים בעבר לזיכיון ולכן הרבה מוטל על הכתפיים של דרק קולסטד, על אף נסיונו העשיר. הייתה טרילוגיית סרטי לייב אקשן בתחילת שנות האלפיים וסדרת אנימציה בשנות השמונים שקיבלו ביקורות גרועות. למרות שסדרת הטלוויזיה נמצאת בשלבי פיתוח אין פרטים כלליים על העלילה ואף נראה שהיא עדיין לא נמכרה לרשת כלשהי.

בנוסף לסדרת הטלוויזיה שנמצאת בפיתוח, מתוכנן לצאת סרט לייב אקשן של eOne ב-2022 שמבוסס גם הוא על המשחק המצליח ובו יככב כריס פיין. אין ספק שהזיכיון של מבוכים ודרקונים מחלחל לתודעה בתקופה האחרונה ונמסר ש-eOne שואפת לפתח עוד פרויקטים קולנועים שקשורים למשחק. עדיין לא פורסמו עליהם פרטים רשמיים אבל כמובן שנעדכן אתכם כשיגיעו החדשות. 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה