אשת החתול החדשה- זואי קרביץ תככב בסרט The Batman

זואי קרביץ, כוכבת “שקרים קטנים גדולים”, לוהקה לתפקיד אשת החתול בסרט החדש, The Batman.

הדמות האיקונית, באטמן אינה זרה למסך הגדול, וגם האויבים המפורסמים ביותר שלה. כמובן שבמקרה של אשת החתול- סלינה קייל, המונח אויבת לא מגדיר את היחסים ההפכפכים שלה ושל איש העטלף. לעתים קרובות היא עבריינית שעוברת על החוקים של באטמן רודף הצדק ולעתים היא משמשת כמושא חיבתו, לפעמים במקביל.

הופעתה הקולנועית הראשונה של אשת החתול הייתה בסרט “באטמן” משנת 1966 בכיכובו של אדם וסט, סרט בת שמבוסס על סדרה הטלוויזיה הפופולרית ששודרה באותה תקופה. לי מריווד’ר שיחקה את התפקיד באותו הסרט, כאשר מישל פייפר לקחה את התפקיד במהלך סרט ההמשך של טים ברטון בשנת 1992, “באטמן חוזר”. עם חליפת העור השחורה והשוט, הדמות של פייפר היא אולי האהובה ביותר בין המעריצים. לבסוף, בשנת 2012, אן הת’אווי לבשה את חליפת החתול בסרט “עלייתו של האביר האפל” של כריסטופר נולאן.

כעת, דווח כי זואי קרביץ, המגלמת את בוני קרלסון בדרמה “שקרים קטנים גדולים” של HBO, לוהקה לתפקיד אשת החתול בסרט “The Batman” של DC. קרביץ נבחרה על פני שחקניות מרובות, ביניהן אנה דה ארמס (בלייד ראנר 2049), אלה בלינסקה (המלאכיות של צ’ארלי), ואייזה גונזלס (אליטה: מלאך קרב, מהיר ועצבני: הובס ושואו). הבמאי מאט ריבס הגיב לחדשות בטוויטר:

באופן מעניין, זו לא תהיה הפעם הראשונה שבה קרביץ תכנס אל נעליה של אשת החתול, שכן היא דיבבה את הדמות בשנת 2017 ב-“סרט לגו באטמן”. לא ברור כמה זה אולי השפיע על ההחלטה של ​​ריבס להעסיק אותה, מכיוון שככל הנראה ההחלטה הסופית לגבי זהותה של הדמות הפכה למוחלטת רק בשבוע שעבר. קרביץ ושלושת השחקניות הנוספות שהוזכרו לעיל, עשו מבחן מסך יחד עם רוברט פטינסון, ככל הנראה כדי לוודא ששני השחקנים יספקו כמות כימית נכונה יחד. בהתחשב במערכת היחסים המורכבת של באטמן ואשת החתול, הכימיה של צמד השחקנים צריכה להיות מדויקת.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה