נחשפו הנבלים בסרט הסולו המתוכנן של באטמן

אחרי השמועות על זהותו של הבאטמן החדש- מגיעים דיווחים חדשים אודות הנבלים בהם עתיד להיתקל בסרט הסולו שלו.

אחרי שמועות רבות שרצות ברשת על כך שרוברט פטינסון (Robert Pattinson)- המוכר בעיקר מסדרת סרטי "דמדומים", עתיד לגלם את באטמן בסרט הסולו החדש (הידוע כרגע בשם "The Batman"), נראה שבמקום להגיב על "ליהוקו" של פטינסון, השמועות מתוך ההפקה ממשיכות להיחשף ולחשוף פרטים חדשים על התכנון לסרט המצופה.
(יש לציין כי ההפקה והאולפנים לא אישרו באופן רשמי את ליהוקו של פטינסון לתפקיד וכי נכון להיום הוא אחד מהמועמדים המובילים לתפקיד).

על פי הדיווחים האחרונים, נראה כי הבמאי מאט ריבס (כוכב הקופים: המלחמה) רוצה להביא אל המסך כמה מהנבלים המזוהים עם האביר האפל ובינהם אוסוולד קאבלפוט, הידוע בכינויו "הפינגווין"- שישמש כאחד הנבלים המרכזיים בסיפור.
בנוסף יש שמועה כי גם אשת החתול בעצמה, סלינה קייל, תתן הופעה בסרט המתקרב אלינו בצעדים שקטים ואיטיים.
מקור נוסף רומז כי הסרט לא יכיל רק את 2 הנוכלים המוכרים האלו של גות'האם, אלא יהיה סכום כולל של כ-6 נבלים שונים בסרט.

הסרט כבר נתקל בקשיים מאז הכרזתו- בו בן אפלק היה אמור לשבת על כיסא הבמאי ולככב בתור באטמן, אחרי שהופיע בדמותו בסרטי "באטמן נגד סופרמן" ו-"ליגת הצדק".
מאז אפלק פרש משני התפקידים, והמאט ריבס קיבל על עצמו את תפקיד הבמאי.
נכון להיום הצילומים לסרט אמורים להתחיל עוד השנה, או לכל המאוחר- בתחילת שנת 2020.

במידה והשמועות נכונות, נראה כי ריבס ייקח השראה, או לפחות יחזיר אותנו קצת אחורה בזמן- מאחר וגם פינגווין וגם אשת החתול הופיעו שניהם בסרט באטמן בעבר.
הדמויות הופיעו בסרטו של טים ברטון- "באטמן חוזר", עם הופעות בלתי נשכחות של דני דה ויטו בתור הפינגווין ומישל פייפר בחליפת העור הצמודה של אשת החתול.
במידה ובאמת שני הדמויות יופיעו בסרט- אני הייתי מחפש את דה ויטו ופייפר בסצינה, כמחווה לסרט האייקוני, ולפעם האחרונה בה 2 הדמויות הופיעו יחד.

כרגע אין תאריך יציאה משוער לסרט (בהתחשב בחוסר הוודאות סביב השחקן הראשי והמשך ההפקה- זה מובן), אך ניתן לשער כי יש לנו לפחות עוד 5 שנים עד שנזכה לראות באטמן חדש על מסכי הקולנוע של כולם- דבר מאכזב אחרי שההופעה של אפלק בתור הגיבור הייתה מוצלחת והפתיעה את קהל המעריצים לטובה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה