Battleborn – סיקור המשחק והגרלה

לאחר ציפייה רבה וכל כך הרבה חדשות על המשחק- Battleborn סוף סוף הגיע אלינו, מה אנחנו חשבנו על המשחק? כל המידע בהמשך הסיקור!

Battleborn הוצג לנו לראשונה בשנת 2014 כמשחק יריות בגוף ראשון וכבר אז זכה להתלהבות, בעיקר משחקני ומעריצי הסדרה הידועה Borderlands מכיוון שאת שני המשחקים פיתחה Gearbox Software, וזה כבר הבטיח למשחק שחקנים רבים.
מאז קיבלנו מידע רב ואפילו בטא למשחק, הבטא הגיעה אל קונסולת ה-PS4 בתאריך ה-8 לאפריל 2016, ומאוחר יותר גם לפלטפורמת המחשב האישי בתאריך ה-13 באפריל ולבסוף הסתיימה ב-18 לאפריל.
בבטא שחקנים יכלו לשחק גם במצב הסיפור וגם במרובה-משתתפים של המשחק, במצב מרובה המשתתפים המשחק הציג שני מצבי משחק: Incursion ו-Meltdown, שמיותר להעיר שהגיעו גם אל התוצאה הסופית שלו בנוסף לאחד החדש שנקרא Capture, נדבר על מצבי המשחק השונים יותר לעומק בהמשך הסיקור.

 

Battleborn

העלילה

העלילה של המשחק מספרת על אגדה אשר נכתבה על אבן על ידי הזן הראשון שאי פעם נוצר, ולפי האגדה יום יבוא בו כל הכוכבים ייעלמו חוץ מכוכב אחד בשם Solus, כל הזנים הקיימים יגיעו אליו ויתאחדו במלחמה נגד זן ה-Varelsi שגרם לכל הבלגן מההתחלה.

העלילה לא מסובכת בכלל ואין ממש איך להרחיב עליה יותר מכך.

המשחקיות

את סגנון המשחקיות של המשחק ראינו כבר במשחקים אחרים כמו Borderlands, Overwatch, Team Fortress 2 ועוד.
אך בכל זאת המשחק מצליח להציג לשחקנים דמויות שונות ומקוריות ואלמנטים שמיוחדים לו, אך כאשר שיחקתי במצב השחקן-יחיד\קמפיין של המשחק הרגשתי כאילו אני רק הולך ויורה באויבים שונים עם קרבות בוסים נחמדים בנוסף, אך חוץ מזה לא שמתי לב להרבה דברים שנתנו לשחקנים תחושה שיש להם מטרה אמתית חוץ מללכת ולירות באויבים.

את כל 25 הדמויות השונות תוכלו להכיר יותר לעומק בסרטון הבא ששוחרר בערוץ ה-Youtube הרשמי של המשחק:

כפי שתוכלו לראות בסרטון, לכל דמות יש נשק ייחודי משלה וכל אחד אפקטיבי יותר במצבים שונים, ישנם כאלו שנועדו לקרבות מטווח רחוק או קרוב, לקרבות בוס או נגד הרבה אויבים רגילים, וכך הלאה.

אז איך בעצם ניתן להשיג את הדמויות במשחק? טוב, גם לזה דאגנו שתדעו:

 • Ambra- נצחו 5 קרבות כאשר אתם משחקים כדמות מהצוות Jennerit.
 • Attikus- חסלו 5,000 אויבים מהצוות Jennerit.
 • Benedict- נצחו 5 קרבות כאשר אתם משחקים כדמות Peacekeeper.
 • Boldur- השלימו את המשימה "The Experiment".
 • Caldarius- השלימו את המשימה "The Renegate".
 • Deande- השלימו את המשימה "The Heilophage" על רמת הקושי Advanced.
 • El Dragon- נצחו 5 קרבות כדמות LLC.
 • Galilea- חסלו 5,000 לוחמים מכל סוג.
 • Ghalt- זכו בניקוד Silver בכל המשימות במצב הסיפור של המשחק על רמת הקושי Advanced.
 • Isic- השלימו את המשימה "The Algorithm".
 • Kelvin- נצחו 5 קרבות כדמות מצוות Eldrid.
 • Kleese- זכו בניקוד Silver בכל המשימות במצב הסיפור של המשחק.
 • Mellka- השלימו את המשימה "The Heilophage".
 • Phoebe- חסלו 50 שחקנים אויבים.
 • Reyna- השיגו 50 Assists בקרבות Versus.
 • Shayne & Aurox- השלימו 5 משימות או קרבות במצב מרובה-משתתפים או עם לפחות שחקן אחד אחר.
 • Toby- השלימו 5 משימות כאשר אתם משחקים כדמות מצוות Rogue.
 • Whiskey Foxtrot- נצחו 5 קרבות.

את שאר הדמויות Marquis, Miko, Montana, Orendi, Oscar Mike, Rath ואת Thorn תוכלו להשיג לאחר שתשלימו את שלב ההדרכה של המשחק ולא תצטרכו להשלים אתגרים כמו שאר הדמויות, אז במקרה ושאלתם את עצמכם "כאיזו דמות אני הולך לשחק אם צריך להשלים אתגרים בכדי להשיג דמויות?" (ובמקרה כזה הייתי שואל אתכם מה לקחתם והייתי מבקש קצת מזה) אז זה לא אמור להדאיג אתכם יותר.
אז למקרה שתהיתם- כן, הדמויות והנשקים במשחק ייחודיים ומגוונים ביותר וזה פרט שמוסיף המון  למשחקיות ולמשחק עצמו בכלליות.

ככל שתשחקו במשחק יותר תקבלו יותר דמויות, נקודות וכו'- לפעמים אפילו תצטרכו להלחם בדמויות לפני שתשיגו אותן!
וכמובן שישנם גם שיפורים שיהיה באפשרותכם להשתמש בהם בתפריט בו תקבלו שני שיפורים אפשריים ותאלצו להחליט איזה אחד מהשניים אתם מעדיפים.
זהו בהחלט פרט נחמד שלדעתי מוסיף הרבה לחשיבות של השיפור שתבחרו בידיעה שתאלצו לוותר על השיפור השני, אך אל דאגה!- השיפור שתבחרו יהיה רלוונטי לשלב הספציפי בו תבחרו אותו בלבד ובהחלט לא יישאר לכם למשך כל המשך המשחק כמו שנוטים לחשוב.

Battleborn (2)

אז הבטחתי שאדבר יותר לעומק על מצבי המשחק השונים שניתן במצב המרובה-משתתפים של המשחק, לא?

 • Incursion

מצב המשחק Incursion שם אתכם באמצע שדה קרב בו תצטרכו להגן ולתקוף באותו הזמן, המטרה- להרוס את ה-Sentries של הקבוצה השנייה.
אך זה הולך להיות מאתגר מכיוון שמין הסתם הקבוצה השנייה מנסה לעשות את אותו הדבר.

 • Capture

ככל הנראה מצב המשחק הכי פחות מסובך במצב המרובה-משתתפים של המשחק, בעיקר בגלל שכבר ראינו אותו במשחקים רבים לפני.
המטרה שלכם היא לשלוט באזורים שונים במפה, הקבוצה שתשתלט על כמה שיותר שטחים בסיום המשחק תנצח.

 • Meltdown

כל קבוצה שולחת כמות מסוימת של לוחמים למוות שלהם אל תוך כבשן, הקבוצה שיוצאת עם כמה שיותר שאריות מתכת בסוף המשחק- תנצח.
אממ… כן, בואו לא נדבר על זה יותר.

העובדה שלמשחק יש רק 3 מצבי משחק במצב המרובה-משתתפים שלו לא הורסת את ההנאה, אך זה היה יכול להיות נחמד אם היינו מקבלים עוד כמה, מי יודע? אולי באמת נקבל בעדכונים הבאים.

אחד הדברים שהפריעו לי הכי הרבה במשחק זו העובדה שבקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One לא ניתן לדלג על קטעי ה-Cutscenes אשר יופיעו הרבה במצב הסיפור של המשחק, למרות שהם דווקא די מגניבים, אך לפעמים כאשר תהיו באמצע משחק עם חברים באחת המשימות במצב הסיפור של המשחק המשימה יכולה להיפסק באמצע מסיבה מסוימת, או שתרצו לשחק בשלב מסוים בפעם השנייה תאלצו לראות את קטע ה-Cutscene במלואו, והם די ארוכים.
אז לפני שאתם מתחילים משחק עם חברים, תדאגו שיהיה לכם חיבור טוב לאינטרנט.

הויזואליות

הויזואליות היא עוד פרט נחמד במשחק שנותן לו מראה שכבר ראינו די הרבה במשחקים, ושוב פעם אאלץ לקחת כדוגמה את Overwatch ואת Team Fortress 2.
אבל היי-  למה לתקן מה שלא שבור?
כמובן שהמראה של המשחק לא זהה לחלוטין לזה של המשחקים שהזכרתי מקודם, ויש לו את הפרטים הקטנים שלו שמוסיפים הרבה לויזואליות.

אין הרבה איך להרחיב על הגרפיקה של המשחק, היא נראית נחמדה ביותר ומוסיפה צבעוניות ותחושה של כיף במשימות ובקרבות, אך לרוב גם גורמת לשחקנים להתבלבל בין המשחק לבין אחרי, מה שקורה המון לאחרונה עם המשחק Overwatch, אך מי שיבדוק יגלה ששני המשחקים דווקא שונים מאוד ומי ששיחק בבטא של שניהם יוכל בקלות להעיד על כך.

לסיכום, Battleborn הוא משחק שייתן לכם שעות על גבי שעות של הנאה ובמיוחד אם תשחקו עם חברים (מה שמאוד מומלץ בהתחשב בעובדה שהסגנון שלו נועד כדי לשחק עם חברים).
המשחקיות כיפית מאוד ואפילו ממכרת, הויזואליות נחמדה ביותר ואני ממליץ על המשחק בחום, אך אני גם מציע לכם לנסות את Overwatch במקרה ואתם מתכננים לרכוש את המשחק, מכיוון שלמרות שהזכרתי מקודם שהם מאוד שונים- הם גם מאוד דומים באותו הזמן.

המשחק זמין כעת למחשב האישי ולקונסולות ה-Playstation 4 וה-Xbox One.

גם הפעם אנחנו מחלקים לכם עותקים של המשחק בהגרלה מתנת "הד ארצי", רוצים לזכות? המשיכו לקרוא

הפרסים בהם תוכלו לזכות:

 • עותק של המשחק Battleborn עבור PS4.
 • עותק של המשחק Battleborn עבור Xbox One.

כל שעליכם לעשות בכדי לזכות זה לשתף את פוסט ההגרלה הרשמי שבדף הפייסבוק שלנו, שימו לב השיתוף חייב להיות ציבורי, לאחר מכן פרסמו תגובה בפוסט וספרו לנו באיזה פרס תהיו מעוניינים.
כדי לעזור לכם, הכנו עבורכם כלי מיוחד באמצעותו תוכלו לבצע את הצטרפותכם, חובה להשתמש בכלי זה על מנת להשתתף בהגרלה:

a Rafflecopter giveaway

***ההגרלה תסתיים ב-3 ביוני והזוכים יקבלו הודעה בגין הזכייה אל תיבת האימייל שלהם.***
***על הזוכים לענות בתוך שבוע ימים, במידה ולא יוגרלו זוכים חדשים.***

זה הוא הפוסט הרשמי להגרלה זו בפייסבוק למקרה ולא הצלחתם למצוא אותו, בהצלחה לכולם!

Battleborn- ציון סופי

ויזואליות - 7.5
משחקיות - 9
עלילה - 4
דמויות - 8

7.1

כיף וממכר

User Rating: 5 ( 1 votes)

אודות רובי מטוסביץ'

4 תגובות

 1. טוב אז הדמות שלי מבוסס מאוד על העלילה (על כל הקטע של הכוכבים וכולי ועל מה שאנחנו מאמינים לגבי הכוכבים האלה בימינו) , בנוסף גם מוחדר היגיון בדמות של אף הדומה לדמות של בן אדם .
  העלילה :
  הדמות שלי היא בעצם חייזר מכוכב רחוק מאוד ממערכת השמש אורנוס (יש אגדה כזאת שכבר הגיעו אילינו חייזרים מהמערכת השמש הזאת אז זה נותן קריצה נחמדה לאנשים שיודעים ועוקבים אחרי זה ומאמינים בחייזרים ) , אז השם שהייתי נותן לחייזר שלי אולי בסגנון "איטי" כמו השם של הסרט גם לשלב בזה נוסטלגיה זה נחמד .

  ויזואליות:
  הדמות שלי החייזר מתבסס על הדמות שנקראת החייזרים האפורים , הדמות דומה מאוד לאיך שאנחנו תופסים כהיום איך חייזר צריך להראות , אם העיניים הגדולות ובוהקות בצבע שחור , עם המבנה האף הדחוס , שפתיים דקות וחושניות וגם חזה מאוד גדול וסקסי, עם מבנה ראש שונה טיפה גדול המאפיין חיזריים וסנטר מחודד , הצבע של הדמות שלי היא בצבע אפור , ומה שמיוחד בא ומדמה אותה לבני אנוש זה שהצבע העור שלה שמשנה צבעים לפי הכמות / המצב הבריאותי שלה ( כמות החיים HP ) וזה מתחיל מצבע אפור הרגיל והיא משנה גוון לכחול , מכחול משנה גוון לצהוב כשהיא בחצי מהחיים שלה, ואז לאדום שכבר אין לה חיים והיא ממש גוססת .
  בדומה לבני אנוש שהאדם נחנק הוא משנה גוון לכחול ואחרי זה לירוק טיפה וממש שהוא גוסס אדם הופך להיות לבן ומת , ככה זה יתן לנו תחושה של יותר להתחבר לדמות ולהזדהות אתה שהיא נפצעת .. עכשיו לדמות היו גם זכר וגם נקבה , קודם אני יסביר על הבדלי המראה ובהמשך על הבדל הכוחות והנשקים, הדמות של הזכר תהיה גדולה יותר ומין הסתם חזקה יותר , לעומת הדמות של האישה שתהיה יותר קטנה בגובה ובגדול , הגובה של הזכר בערך 2 מטרים ולעומת זאת הגובה של הנקבה יהיה מטר 78 , עכשיו לדמות הזכרית לא יהיה שיער בכלל ולעומת זאת לאישה תהיה שיער רגיל כמו לנשים בימינו ארוך ויפה ואפשר גם עיניים יותר יפות ונשיות .

  תכונות :
  התכונות של הזכר זה שהוא הרבה יותר חזק ויכול לסחוב נשקים יותר גדולים או רבים אבל הוא הרבה יותר איטי בערך באיזה 30% מהאישה , והתכונות של האישה שהיא גם יותר מהירה וגם יותר קטנה ככה שיותר קשה לפגוע בה וגם יורד לה הרבה יותר לאט החיים ( HP ) לעומת הזכר . בנוסף התכונות של הכוחות מיוחדים .

  כוחות מיוחדים : אז ככה לשני הם יש את אותן הכוחות אבל זה משפיע שונה על כל אחד , הכוח המיוחד זה כוח אנרגטי שבו בעצם הם אוספים כוח מהקיים שיחזק אותם למספר שניות , ואז שהם במצב המיוחד הזה הם משנים את הצבע לצבע זהב זוהר והנשקים שלכם לצבע כסף , והם מורידים הרבה יותר חיים ליריבים שלהם כשהם במצב הזה וגם יורד להם בחצי מהכמות החיים שהייתה אמורה לרדת להם , והעצומה של ההתקפות שלהם מתחזקת בכ150 יותר ,לדוגמה במקום שירד ליריב רק 100HP ירד 150HP , בנוסף הם באותו הרגע גם יותר מהירים בכ35% . רק כל זמן מסיום או כל מספר הריגות מסיום ניתן להשתמש ולהפעיל את הכוח הזה , עכשיו היותר שלאישה שהיא יכולה או לבחור שהזמן המתנה עד שהוא תוכל להפעיל את זה יתקצר או שהיא יכולה לבחור באפשרויות שכשהיא מפעילה את זה זה יעבוד יותר זמן נגיד במקום 15 שניות ל20 שניות ,

  נשקים :
  אז ככה לכל דמות יהיו נשקים שונים המותאמים לדמות ולגודלה , לדמות של הזכר היו נשקים יותר גדולים וחזקים לעומת הנקבה שלה היו נשקים יותר קטנים , טוב אז קודם כל לשני הדמות יש תיק סילון זאת אומרת ששני הדמויות יכולות לרחף , אבל בגלל שהזכר יותר גדול ככה הוא גם יותר כבד ככה שהוא יכול לרחף לפחות זמן מהדמות של הנקבה , הזמן רחוב באוויר לזכר הוא למשך 45 שניות שבעוד לדמות של הנקבה זה לדקה וחצי , מבחינת הזמן של טעינה לטעינה עד לפעם הבאה את זה אני נותן לכם להחליט , עכשיו בנוסף יהיה להם גם סילונים קטנים ברגלים שהם יכולו לטוס על פני הקרקע או מעל הים נגיד למשך זמן מוגבל במהירות מאוד גבוה , לגבי הסילונים ברגלים זה יהיה לזכר 20 שניות ולנקבה 40 שניות וזה ולזה יקח פחות זמן להיטען מפעם לפעם לעומת התיק סילון ,

  נשקים מיוחדים לזכר :
  לזכר היו מספר נשקים מיוחדים שלא היו לאישה שהם נשקים מאוד גדולים וחזקים ושיש להם או מספר יריות מוגבל או שלוקח להם זמן להיטען מי ירייה לירייה או בין טעינה לטעינה של מחסנית , נשקים מאוד חזקים פי שלוש יותר חזקים מהיריות הרגילות ואף אולי אפילו פי 5 ,

  נשקים מיוחדים לנקבה :
  לנקבה כמו שציינתי יש יתרון בכוחות והנלווים כמו הסילונים או הכוח המיוחד , בנוסף הנקבה היא הדמות האסטרטגית בין שני הדמויות בכך שהיא גם יכולה לעזר בכל מיני טכנולוגיות מיוחדות כגון מפות מיוחד שמראות לה את היריבים איפה הם או אפילו כמה חיים יש ליריבים שלה או נגיד משקפיים מיוחדים שמאפשרים לה לראות מבעד לחפצים כמו קירות וכולי ,

  נשקים לשני הדמויות :
  אז הנשקים הבסיסים של הדמות מבוססים בעיקר על ההיגיון של רובים עתידים שיורים לא רק כדורים כמו של נשק בימינו אלה גם לייזרים וגם ברקים אש מים ורוח , בנוסף גם חומצה ולבה רותחת שממיסה את היריבים , ובנוסף יהיה להם נשק מיוחד הכי חזק שלהם רובה קטן ממש שבשביל להשתמש בו לוקח לו 15 שניות להיטען הוא בעצם אוסף את כל האנרגיה שמסביבם לתוך הרובה הקטן הזה ומשגר כדור סטטי (כזה אנרגיה כחולה )שמוריד פי 10 מכל מכה אחרת של הרובים הבסיסים שלהם , זה הרובה החי חזק שלהם ולוקח לו ממש מלא מלא זמן להיטען מחדש עד שהם יוכלו לירות ולהשתמש בו שוב , בנוסף יש שלושה סוגי רימונים אחד רימון עשן שחונק ומשחק את היריבים שלו בכך שהם לא יכולים לזוז ולא רואים למשך 10 , רימון אלם זה רימון חשמל סטטי שהו משתק את היריבים למשך 5 שניות ומוריד להם גם חיים , ורימון חומצה שהוא מוריד להם חיים יותר מהרימון חשמל בערך פי שלוש .

  חוקי הנשקים :
  רובים עם כדורים/לייזר מכוונים יותר לפגוע ביריבים ספציפיים לעומת נגיד הרובים שיורים חומצה ולבה שזה יותר על שטחים שבנוסף נשאר שמה החומר שיכול להמשיך ולהוריד חיים ליריבים עד שהם לא יוצאים מהשטח הנגוע , והברקים זה על יריבים ספציפיים ושטחים אבל רק לזמן הירייה זה מוריד פחות האשר הלייזר או מהכדורים .

  חוקים בסיסים :
  כל נשק לפי גודלו יש לו משקל שונה וכך מאט את מהירות הדמות ככה שאם השחקן רוצה שהדמות שלו תהיה יותר מהירה הוא יכול לבחור שלהוריד חלק מהנשקים של הדמות וככה להוריד משקל מהדמות והיא תהיה יותר מהירה וזריזה ,

  תוספות אפשריות :
  בנוסף אפשר להוסיף שיהיה ניתן לשדרג את הנשקים ואת הכוחות בכך שלדוגמה הנשקים יורידו יותר חיים ליריבים או יפגעו ביותר יריבים או שיקח להם פחות זמן להיטען או שיהיה ניתן להשתמש בהם יותר פעמים , בנוסף אפשר להוסיף גם שניתן לשדרג את היכולת של הכוח הזמן שימוש בהן ואו אפשרות בן טעינה לטעינה ואו שהיו יותר טובים נגיד יותר מהירות לסילון או בריצה .

  סיכום :
  אז לסיכום אני חושב ששתי הדמויות מאוד כפיות מעניינות וייחודיים שהכי נוגעות בעלילה , שיהיה מאוד כיף לשחק אותם ופונות לכמה סוגים של שחקנים , הדמות של הנקבה היא ליותר אנשים אסטרטגיים עם לדעת לנצל את הכוחות מיוחדים ונשקים האסטרטגיים כמו המפות המיוחד והמשקפיים , ולעומת זאת הדמות הזכרית היא לאנשים שיותר אוהבים וטובים בלהרוג לחסל וכולי ופחות אוהבים לשחק אסטרטגי , אני גם חושב שהדמויות מאוד מעניינות והרבה שחקנים יסתקרנו מהם ויתלהבו מהן בו זמנית , במיוחד שהן גם מדברות על התהיות של ימינו אם יש חיזריים וכולי ואם הם דומים לנו , אז פה עשיתי אותן גם דומים במובנים מסוים וגם מאוד שונים , אני מאוד מאוד מקווה לזכות ואשמח מאוד לקבל (עותק של המשחק Battleborn עבור Xbox One) השקעתי הרבה מאוד זמן ומחשבה לשני הדמויות האלה 🙂 אשמח לראות הערכה ואודה על כך 😀 . עשיתי כל אשר בקשתם

  פרטיים אישיים :
  שם : יקיר יאיר
  פייסבוק : https://www.facebook.com/profile.php?id=100001271968392
  דואר אלקטרוני : [email protected]

 2. טוב אז הדמות שלי מבוסס מאוד על העלילה (על כל הקטע של הכוכבים וכולי ועל מה שאנחנו מאמינים לגבי הכוכבים האלה בימינו) , בנוסף גם מוחדר היגיון בדמות של אף הדומה לדמות של בן אדם .
  העלילה :
  הדמות שלי היא בעצם חייזר מכוכב רחוק מאוד ממערכת השמש אורנוס (יש אגדה כזאת שכבר הגיעו אילינו חייזרים מהמערכת השמש הזאת אז זה נותן קריצה נחמדה לאנשים שיודעים ועוקבים אחרי זה ומאמינים בחייזרים ) , אז השם שהייתי נותן לחייזר שלי אולי בסגנון "איטי" כמו השם של הסרט גם לשלב בזה נוסטלגיה זה נחמד .

  ויזואליות:
  הדמות שלי החייזר מתבסס על הדמות שנקראת החייזרים האפורים , הדמות דומה מאוד לאיך שאנחנו תופסים כהיום איך חייזר צריך להראות , אם העיניים הגדולות ובוהקות בצבע שחור , עם המבנה האף הדחוס , שפתיים דקות וחושניות וגם חזה מאוד גדול וסקסי, עם מבנה ראש שונה טיפה גדול המאפיין חיזריים וסנטר מחודד , הצבע של הדמות שלי היא בצבע אפור , ומה שמיוחד בא ומדמה אותה לבני אנוש זה שהצבע העור שלה שמשנה צבעים לפי הכמות / המצב הבריאותי שלה ( כמות החיים HP ) וזה מתחיל מצבע אפור הרגיל והיא משנה גוון לכחול , מכחול משנה גוון לצהוב כשהיא בחצי מהחיים שלה, ואז לאדום שכבר אין לה חיים והיא ממש גוססת .
  בדומה לבני אנוש שהאדם נחנק הוא משנה גוון לכחול ואחרי זה לירוק טיפה וממש שהוא גוסס אדם הופך להיות לבן ומת , ככה זה יתן לנו תחושה של יותר להתחבר לדמות ולהזדהות אתה שהיא נפצעת .. עכשיו לדמות היו גם זכר וגם נקבה , קודם אני יסביר על הבדלי המראה ובהמשך על הבדל הכוחות והנשקים, הדמות של הזכר תהיה גדולה יותר ומין הסתם חזקה יותר , לעומת הדמות של האישה שתהיה יותר קטנה בגובה ובגדול , הגובה של הזכר בערך 2 מטרים ולעומת זאת הגובה של הנקבה יהיה מטר 78 , עכשיו לדמות הזכרית לא יהיה שיער בכלל ולעומת זאת לאישה תהיה שיער רגיל כמו לנשים בימינו ארוך ויפה ואפשר גם עיניים יותר יפות ונשיות .

  תכונות :
  התכונות של הזכר זה שהוא הרבה יותר חזק ויכול לסחוב נשקים יותר גדולים או רבים אבל הוא הרבה יותר איטי בערך באיזה 30% מהאישה , והתכונות של האישה שהיא גם יותר מהירה וגם יותר קטנה ככה שיותר קשה לפגוע בה וגם יורד לה הרבה יותר לאט החיים ( HP ) לעומת הזכר . בנוסף התכונות של הכוחות מיוחדים .

  כוחות מיוחדים : אז ככה לשני הם יש את אותן הכוחות אבל זה משפיע שונה על כל אחד , הכוח המיוחד זה כוח אנרגטי שבו בעצם הם אוספים כוח מהקיים שיחזק אותם למספר שניות , ואז שהם במצב המיוחד הזה הם משנים את הצבע לצבע זהב זוהר והנשקים שלכם לצבע כסף , והם מורידים הרבה יותר חיים ליריבים שלהם כשהם במצב הזה וגם יורד להם בחצי מהכמות החיים שהייתה אמורה לרדת להם , והעצומה של ההתקפות שלהם מתחזקת בכ150 יותר ,לדוגמה במקום שירד ליריב רק 100HP ירד 150HP , בנוסף הם באותו הרגע גם יותר מהירים בכ35% . רק כל זמן מסיום או כל מספר הריגות מסיום ניתן להשתמש ולהפעיל את הכוח הזה , עכשיו היותר שלאישה שהיא יכולה או לבחור שהזמן המתנה עד שהוא תוכל להפעיל את זה יתקצר או שהיא יכולה לבחור באפשרויות שכשהיא מפעילה את זה זה יעבוד יותר זמן נגיד במקום 15 שניות ל20 שניות ,

  נשקים :
  אז ככה לכל דמות יהיו נשקים שונים המותאמים לדמות ולגודלה , לדמות של הזכר היו נשקים יותר גדולים וחזקים לעומת הנקבה שלה היו נשקים יותר קטנים , טוב אז קודם כל לשני הדמות יש תיק סילון זאת אומרת ששני הדמויות יכולות לרחף , אבל בגלל שהזכר יותר גדול ככה הוא גם יותר כבד ככה שהוא יכול לרחף לפחות זמן מהדמות של הנקבה , הזמן רחוב באוויר לזכר הוא למשך 45 שניות שבעוד לדמות של הנקבה זה לדקה וחצי , מבחינת הזמן של טעינה לטעינה עד לפעם הבאה את זה אני נותן לכם להחליט , עכשיו בנוסף יהיה להם גם סילונים קטנים ברגלים שהם יכולו לטוס על פני הקרקע או מעל הים נגיד למשך זמן מוגבל במהירות מאוד גבוה , לגבי הסילונים ברגלים זה יהיה לזכר 20 שניות ולנקבה 40 שניות וזה ולזה יקח פחות זמן להיטען מפעם לפעם לעומת התיק סילון ,

  נשקים מיוחדים לזכר :
  לזכר היו מספר נשקים מיוחדים שלא היו לאישה שהם נשקים מאוד גדולים וחזקים ושיש להם או מספר יריות מוגבל או שלוקח להם זמן להיטען מי ירייה לירייה או בין טעינה לטעינה של מחסנית , נשקים מאוד חזקים פי שלוש יותר חזקים מהיריות הרגילות ואף אולי אפילו פי 5 ,

  נשקים מיוחדים לנקבה :
  לנקבה כמו שציינתי יש יתרון בכוחות והנלווים כמו הסילונים או הכוח המיוחד , בנוסף הנקבה היא הדמות האסטרטגית בין שני הדמויות בכך שהיא גם יכולה לעזר בכל מיני טכנולוגיות מיוחדות כגון מפות מיוחד שמראות לה את היריבים איפה הם או אפילו כמה חיים יש ליריבים שלה או נגיד משקפיים מיוחדים שמאפשרים לה לראות מבעד לחפצים כמו קירות וכולי ,

  נשקים לשני הדמויות :
  אז הנשקים הבסיסים של הדמות מבוססים בעיקר על ההיגיון של רובים עתידים שיורים לא רק כדורים כמו של נשק בימינו אלה גם לייזרים וגם ברקים אש מים ורוח , בנוסף גם חומצה ולבה רותחת שממיסה את היריבים , ובנוסף יהיה להם נשק מיוחד הכי חזק שלהם רובה קטן ממש שבשביל להשתמש בו לוקח לו 15 שניות להיטען הוא בעצם אוסף את כל האנרגיה שמסביבם לתוך הרובה הקטן הזה ומשגר כדור סטטי (כזה אנרגיה כחולה )שמוריד פי 10 מכל מכה אחרת של הרובים הבסיסים שלהם , זה הרובה החי חזק שלהם ולוקח לו ממש מלא מלא זמן להיטען מחדש עד שהם יוכלו לירות ולהשתמש בו שוב , בנוסף יש שלושה סוגי רימונים אחד רימון עשן שחונק ומשחק את היריבים שלו בכך שהם לא יכולים לזוז ולא רואים למשך 10 , רימון אלם זה רימון חשמל סטטי שהו משתק את היריבים למשך 5 שניות ומוריד להם גם חיים , ורימון חומצה שהוא מוריד להם חיים יותר מהרימון חשמל בערך פי שלוש .

  חוקי הנשקים :
  רובים עם כדורים/לייזר מכוונים יותר לפגוע ביריבים ספציפיים לעומת נגיד הרובים שיורים חומצה ולבה שזה יותר על שטחים שבנוסף נשאר שמה החומר שיכול להמשיך ולהוריד חיים ליריבים עד שהם לא יוצאים מהשטח הנגוע , והברקים זה על יריבים ספציפיים ושטחים אבל רק לזמן הירייה זה מוריד פחות האשר הלייזר או מהכדורים .

  חוקים בסיסים :
  כל נשק לפי גודלו יש לו משקל שונה וכך מאט את מהירות הדמות ככה שאם השחקן רוצה שהדמות שלו תהיה יותר מהירה הוא יכול לבחור שלהוריד חלק מהנשקים של הדמות וככה להוריד משקל מהדמות והיא תהיה יותר מהירה וזריזה ,

  תוספות אפשריות :
  בנוסף אפשר להוסיף שיהיה ניתן לשדרג את הנשקים ואת הכוחות בכך שלדוגמה הנשקים יורידו יותר חיים ליריבים או יפגעו ביותר יריבים או שיקח להם פחות זמן להיטען או שיהיה ניתן להשתמש בהם יותר פעמים , בנוסף אפשר להוסיף גם שניתן לשדרג את היכולת של הכוח הזמן שימוש בהן ואו אפשרות בן טעינה לטעינה ואו שהיו יותר טובים נגיד יותר מהירות לסילון או בריצה .

  סיכום :
  אז לסיכום אני חושב ששתי הדמויות מאוד כפיות מעניינות וייחודיים שהכי נוגעות בעלילה , שיהיה מאוד כיף לשחק אותם ופונות לכמה סוגים של שחקנים , הדמות של הנקבה היא ליותר אנשים אסטרטגיים עם לדעת לנצל את הכוחות מיוחדים ונשקים האסטרטגיים כמו המפות המיוחד והמשקפיים , ולעומת זאת הדמות הזכרית היא לאנשים שיותר אוהבים וטובים בלהרוג לחסל וכולי ופחות אוהבים לשחק אסטרטגי , אני גם חושב שהדמויות מאוד מעניינות והרבה שחקנים יסתקרנו מהם ויתלהבו מהן בו זמנית , במיוחד שהן גם מדברות על התהיות של ימינו אם יש חיזריים וכולי ואם הם דומים לנו , אז פה עשיתי אותן גם דומים במובנים מסוים וגם מאוד שונים , אני מאוד מאוד מקווה לזכות ואשמח מאוד לקבל (עותק של המשחק Battleborn עבור Xbox One) השקעתי הרבה מאוד זמן ומחשבה לשני הדמויות האלה ? אשמח לראות הערכה ואודה על כך ? . עשיתי כל אשר בקשתם

  כמובן שבצעתי את כל המשימות שבקשתן
  פרטיים אישיים :
  שם : יקיר יאיר
  פייסבוק : https://www.facebook.com/profile.php?id=100001271968392
  דואר אלקטרוני : [email protected]

 3. אחלה משחק נרשמתי להגרלה בהצלחה לכולם

 4. יש כבר את הזוכים ? 🙂

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: