ל-EA יש סיבה לשמוח: Battlefield 1 שובר שיאי מכירות

ל-Electronic Arts יש בהחלט סיבה לשמוח: Battlefield 1 שובר שיאי מכירות
וגם: נתונים חדשים נחשפים אודות המכירות הדיגיטליות של המשחק Titanfall 2

מנתונים חדשים שעולים, הכותר הפופולרי של חברת Electronic Arts, באטלפילד 1, שובר את שיאי מכירות המשחקים, ובהחלט נותן לחברה סיבה לשמוח; מהנתונים שעולים, בחודש אוקטובר בלבד, המשחק Battlefield 1 הכניס לחברה רווח כולל של 110 מיליון דולרים בכל הפלטפורמות שבהן הוא זמין, 70 מיליון דולרים מתוכם, מקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 בלבד.

אבל גם לא הכל דבש – הכותר השני בגודלו בחברה, Titanfall 2, שיצא שבוע בלבד אחרי באטלפילד 1, אולי נחשב גם הוא כהצלחה אך זוכה להרבה פחות מכירות ממקבילו, והוא הכניס ממכירת עותקים דיגיטליים 18 מיליון דולר בלבד.

ואם נדבר קצת בכלליות – שוק משחקי הוידאו מגלגל כמויות עצומות של כסף בשנה, על פי ההערכות, הכניס עד כה השוק למעלה מ-6 וחצי מיליארד דולר, והמספרים ממשיכים לגדול בכל שנה, בכמעט 15 אחוזים. הסכום ממכירות המשחקים בשנה בשוק הקונסולות עומד על 628 מיליון דולר, והוא גדל ב-27 אחוזים בהשוואה לרבעון זה בשנה הקודמת, בעוד בפלטפורמת המחשב האישי, ההכנסות לשנה הן כ-592 מיליון דולר, והוא גדל ב-78 אחוזים בשנה הנוכחית.

יש שיגידו שעובדה שהמשחק Titanfall 2 יצא מאוחר יותר מהמשחק Battlefield 1, מצדיקה את הסכום הנמוך יותר שהשיג ממכירותיו, אך כדאי לזכור כי שבוע, הוא בהחלט לא הרבה זמן, ובסופו של דבר איכות המשחק והסקירות שהוא מקבל באינטרנט – הם הקובעים את מכירותיו וההכנסות שלו. עוד דבר שאנו יכולים להסיק כתוצאה מהנתונים שפורסמו אודות שני המשחקים, שייתכן וישנה ירידה באהדת הגיימרים למשחקי יריות עתידניים, כמו Titanfall, Call of Duty Black Ops ועוד.

מה דעתכם על המשחקים והרווחים שהכניסו? שתפו אותנו!

אודות .

.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *