כל ההרחבות של Battlefield 4 עכשיו בחינם

כחלק מתכנית ה-Road to Battlefield 1, החליטה חברת EA לחלק את כל ההרחבות של Battlefield 4 בחינם לגמרי

למי שלא יודע, בשביל לתמוך ביציאת המשחק החדש שלהם החליטה חברת EA ביחד עם Dice LA שהם פותחים בתכנית אשר נקראת Road to Battlefield 1. שתי החברות שיחררו את ההרחבות Naval Strike ל-Battlefield 4 ואת ההרחבה Robery למשחק Battlefield Hardline, אבל עכשיו הם “הולכים על הכל” ומשחררים את כל ההרחבות של Battlefield 4 בחינם לגמרי.

מי שלא יודע או זוכר את כל ההרחבות אז הנה תיאור קצר על כל אחת מהן:

China Rising- ההרחבה הראשונה של המשחק, היא כוללת מפות גדולות (גם יחסית לסדרה שידועה במפות הגדולות שלה) והציגה לנו הרבה דברים חדשים כמו, אופנועים, מפציצים, מוד משחק חדש (Air Superiority) וכמובן כמה נשקים חדשים כגון ה-L85A2 וה-MP7

Second Assault- מציגה לנו מפות נבחרות ממשחקים קודמים ובינהם המפה האהובה Metro מהמשחק הקודם בסדרה, היא גם הציגה לנו את הכלי רכב האהוב עליי, ה-Skid Loader (בובקט), כזה כיף לדרוס אנשים עם זה, היא גם הציגה לנו מוד משחק חדש (Capture the flag) וכמובן, עוד נשקים.

Naval Strike- חוץ מה-Easter Egg של המגלודון במפה Nansha Strike, אני לא יכול להגיד הרבה דברים טובים על ההרחבה הזאת, אני לא אהבתי אותה בגלל נושא המים שהיה לה והחוסר ברכבים כבדים

Dragon’s Teeth- הייתה ההרחבה הכי מעניינת לדעתי, היא התמקדה בלוחמת פע”פ והמפות שלה היו צפופות ויחסית קטנות. היא גם הציגה את אחד הרובים האהובים עליי, ה- Unice 6. היא גם הציגה מוד משחק חדש הנקרא Chainlink וכמו כל שאר ההרחבות, מפות חדשות.

Final Stand- עוד הרחבה מעצבנת לדעתי. המפות שם היו ענקיות, ולמרות שהיה לה נושא ממש מגניב של עולם בעתיד הקרוב שכלל טנקים מעופפים ורובוטים וכדו’, היא הייתה קצת משעממת- כל המפות היו ממש מתסכלות ולא היו בהן מספיק רכבים בשביל לחפות על הגודל. מה שאני ממש אהבתי בה זה ה-Easter Egg הענק שכלל את המסע אחרי הקשת ואחרי פרויקט הפאנטום, אבל אחרי הכל היא הרחבה יחסית טובה וכמו תמיד היא הציגה לנו מפות חדשות ונשקים חדשים.

אז אלה כל ההרחבות שאתם תקבלו בחינם דרך הקונסולות דרך פרויקט ה- Road to Battlefield 1, הן יהיו זמינות רק עד ה-20.9 אז תורידו אותן כמה שיותר מוקדם כדי להנות מהחוויה המלאה.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה