הרחבת Second Assault ל-Battlefield 4 הוכרזה

Battlefield 4 הוא משחק וידאו מסוג יריות מגוף-ראשון שמפותח על ידי Dice Interactive ופורסם על ידי Electronic Arts. המשחק יצא בסוף חודש אוקטובר האחרון וסחף אחריו גיימרים רבים בהשקתו ולפניה

החברה ראשונה למשחק -Battlefield 4
החברה ראשונה למשחק -Battlefield 4

על ידי הצלחתו המסחררת של Battlefield 4 הצוות של Dice ממהרים להוציא את כל בעיות ההפעלה של המשחק. כמו שדיווחנו לכם אתמול, מכירת המשחק בממלכה הבריטית של המשחק עדיין לא הגיעו למה שהחברה EA ציפתה, כרגע המשחק – Assassin’s Creed IV: Black Flag מקדים אותו במכירות.

בנוסף להצלחה, Dice מעוניינים להוציא עוד הרחבות במהירות, והיא תיקרא Second Assault DLC Pack והיא תכלול בתוכה 4 מפות: Operation Metro, Operation Firestorm, Caspian Border ו- Gulf of Oman.
כל המפות הינם מפות של המשחק הקודם, והרבה ניסו לנחש את המפות הנבחרות, על ידי הפופולריות שלהם במשחק הקודם, אבל ההחלטת המפות נעשו על ידי DICE בהגרלה בשבת האחרונה.

אין תאריך יציאה ברור להרחבה אבל כמובן שנדווח על כך באתר.

גולשים יקרים.

תגובתכם ודעתכם חשובה לנו מאוד ! , בבקשה תגיבו באתר ובערוץ הYoutube שלנו תעשו לייק ושיתוף לכתבות שלנו בעמוד הפייסבוק של האתר ואם בא לכם , אתם יכולים להירשם לתוסף החדש שלנו באתר שמופיע לכם בצד ימין של הכתבה ונקרא “Captain up” דרכו תוכלו לעלות שלבים לצבור נקודות ומוניטין באתר ואולי תוכלו לזכות בפרסים שתוכלו לפדות בעד הנקודות שלכם.

 

אודות יהב

השאר\י תגובה