בית / חדשות / הצצה רשמית ראשונה לסדרה של באטוומן

הצצה רשמית ראשונה לסדרה של באטוומן

באטוומן של ה-CW בדרך לנחות במסך שלנו והיא מקבלת הצצה ראשונה

אחרי אירוע הקרוסאובר של ה-CW וההודעה על הביטול של “החץ”, אנחנו רק מצפים יותר ויותר לראות את הסדרה החדשה של באטוומן, הגיבורה האפלה החדשה של גות’אם סיטי ב-Arrowverse. 

פרטים מלאים על עלילת הסדרה אין לנו כרגע, למעט מה שלמדנו מפרק הקרוסאובר, בו גילינו שבאטוומן מגנה על העיר אחרי העלמות בן הדוד שלה, ברוס ויין (באטמן), ושהיא עובדת ממגדל נטוש של תאגיד ויין.

כעת, אנחנו מקבלים פרסומת ראשונה של סדרת הגיבורה, שלא ממש מאשרת לנו תאריך יציאה רשמי או פרטים נוספים על הסדרה, אבל לפחות זה מזכיר לנו שאשת העטלף עדיין מגיעה ליקום הקומיקס של הרשת.

לפחות אנחנו מקבלים מראה מגניב של הגיבורה והגלימה שלה לפני שאנחנו נחשפים ללוגו הרשמי של הסדרה החדשה, שככל הנראה תתחיל בעונת הסתיו הקרובה של סדרות הגיבורים של ה-CW. אבל בהתחשב בכך שנראה את העונה האחרונה (והקצרה) של החץ וישנם 4 סדרות גיבורים נוספות ברשת (“הפלאש”, “אגדות המחר”, “סופרגירל” ו”הברק השחור”), אי אפשר לדעת מתי יצליחו להכניס את באטוומן בלוח זמנים העמוס של הרשת, בעיקר אחרי שמנהלי הרשת אמרו שאינם מעוניינים לתת ליותר מדי סדרות גיבורים לרוץ באותה תקופה.

אנחנו כמובן נשמח לעדכן אתם בהמשך עם פרטים נוספים על תאריך פרק הבכורה והצצה מלאה ומפורטת יותר.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *