רשת CW הזמינה רשמית פרק פיילוט לסדרה על באטוומן

אחרי חשיפתה בפרק הקרוסאובר השנתי של יקום ה-Arrowverse, ברשת CW הזמינו רשמית פרק פיילוט לסדרה על אשת העטלף בעיר גות'הם, באטוומן.

יקום הסדרות של DC מתרחב עוד מעט, עם סדרה חדשה שעתידה להצטרף אל "החץ", "פלאש" , "סופרגירל" ו-"אגדות המחר".
אחרי ההכרזה באוגוסט על ליהוקה של רובי רוז לשחק את הדמות של באטוומן (Batwoman), והופעת האורח שלה במהלך אירוע הקרוסאובר של יקום הסדרות המורחב, רשת CW נתנה אור ירוק להפקת פרק פיילוט לסדרה סביב אשת העטלף.

דמותה של באטוומן, או קייט קיין הופיעה לראשונה בקומיקס בשנת 1956, בשם קאת'י קיין ובעיקר הייתה שם כמושא אהבתו של ברוס ווין- הלא הוא באטמן.
אך במהלך הקומיקס Crisis on Infinite Earths נמחקה מקיום, והומצאה מחדש בשנת 2006 ומאז זכתה לפופולריות רבה.
דמותה של קייט קיין היא בת דודתו של ברוס ווין ולסבית מוצהרת, בדיוק כמו השחקנית שמשחקת אותה, אך ממוצא יהודי- בשונה מרובי רוז.
במידה והסדרה תושלם ותזכה להגיע אל כולנו למסכים, זו עשויה להיות סדרת גיבורי העל הראשונה שבה מככבת גיבורת-על גאה, דבר שכבר היה צריך לקרות בעבר ולא אמור להיות חדשות בשנת 2019.

עכשיו, אחרי שבחים ממעריצים ומבקרים על דמותה של באטוומן במהלך הקרוסאובר, רשת CW החליטה רשמית על פרק הפיילוט.
אמנם היה יודע כי הסדרה בתהליכי הפקה, אך היה ברור לכולם כי האופן בו באטוומן תתקבל על ידי המעריצים תקבע את גורל הפקת הסדרה.
כעת נודע כי הבמאי דוד נטר (David Nutter) עתיד לביים את פרק הפיילוט- אחרי שביים בעבר פרקים של החץ ושל פלאש- כך שנראה שהסגנון של סדרות ה-CW עתיד להישמר.
בנוסף נודע כי קרוליין דריס (Caroline Dries), התסריטאית שכתבה פרקים בסדרות "סמולוויל" ו-"יומני הערפד", והייתה שותפה לכתיבתו של פרק הקרוסאובר האחרון של יקום CW, תכתוב את התסריט.
דריס תהיה מפיקה בפועל של הסדרה יחד עם גרג ברלאטני (Greg Berlanti), שרה סשכטר (Sarah Schechter), וג'ף ג'ונס (Geoff Johns), כולם עבדו בעבר על פרויקטים הקשורים בדמויות הקומיקס של DC.

דריס דיברה כבר בעבר על חשיבות הצגתה של באטוומן במהלך אירוע הקרוסאובר Elseworlds:

היה חשוב לנו להפיח את קייט באופן מעורר אהדה לדמויות האחרות ב-Arrowverse, אף על פי שיצרנו דמות בעלת אופי מסתורי.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

הופעתה של באטוומן באירוע Elseworlds הכניסה לקאנון הסדרות, על ידי איזוכרן, דמויות ידועות של חברת DC, בינהן מר. פריז (Mr. Freeze), הפינגווין, ברוס ווין (באטמן) ואלפרד.

הסדרה Batwoman תשודר ככל הנראה במהלך 2019-2020 אם תוזמן במלואה על ידי רשת CW לאחר פרק הפיילוט, ונזכה לראותה ככל הנראה לאחר חודש מאי, מפני שזו התקופה בה רשתות הטלוויזיה בארה"ב קובעות את לוחות הזמנים שלהן לשנה הבאה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה