הוכרז מארז מיוחד ל-Bayonetta ו-Vanquish

מארז מיוחד וחגיגי לציון 10 שנים, הכולל את Bayonetta ואת Vanquish יגיע בפברואר הקרוב

כבר מזה שבוע ימים שאנחנו שומעים על הדלפות כאלו ואחרות, על גרסת מחודשת לשניים מהכותרים המוצלחים ביותר של Platinum Games. שני הכותרים המדוברים הם כמובן Bayonetta ו-Vanquish, שמציינים את חגיגות ה-10 שנים שלהם אוטוטו. בסופו של דבר מתברר כי אותן הדלפות היו נכונות, כי כעת הגיעה ההכרזה הרישמית, והיא כוללת טריילר השקה חגיגי במיוחד.

המארז המיוחד מתומחר בעלות של 40 דולר בחנות המקוונת של Microsoft (גם בחנות של סוני). המארז מכיל בתוכו את Bayonetta ו-Vanquish, שניהם מגיעים בגרסה המחודשת שלהם. ניחשתם נכון, עבור קונסולות הדור הנוכחי. על קונסולת ה-Xbox One X ועל קונסולת ה-Playstation 4 Pro, המשחקים יהיו באיכות של 4K, עם 60FPS. מי מכם שמתכנן לרכוש את העותק הפיזי של המארז, מצפה לכם קופסה אומנותית העשויה ממתכת. כרגע לא ידוע מה יהיה המחיר שלה.

את המארז המיוחד נוכל לרכוש החל מה-18 לפברואר 2020. אנחנו די נרגשים, כי זה אומר ש-Bayonetta ו-Vanquish הולכים להיות זמינים בפעם הראשונה לקונסולות הדור הנוכחי. אין לנו שום ספק שזה הולך להראות מדהים על שתי הפלטפורמות הללו.

מה אתם חושבים על המארז החגיגי הזה? האם יצא לכם לשחק בעבר באחד משני הכותרים הללו? באיזה משחק מבין השניים אתם מתכוונים לשחק קודם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה