ביקונקט מקבלת את הזיכיון הבלעדי של SteelSeries

בהודעה חדשה שפרסמה חברת השיווק והייבוא ביקונקט טכנולוגיות נחשף כי החברה נבחרה לקבל את הזיכיון הבלעדי לשיווק מוצרי SteelSeries בארץ הקודש

בעקבות הודעה חדשה לעיתונות, הודיעה אמש חברת ביקונקט טכנולוגיות על קבלת זיכיון לשווק בישראל את מוצרי הגיימינג של החברה הדנית המפורסמת SteelSeries שבכך היא מצטרפת לשני מוצגים דנים בכירים נוספים תחת אמתחתה של ביקונקט, ג'יברה ו-B&O. לפי ההערכות החברה תשקיע כמיליון שקלים בשנה הראשונה בשיווק ופריסת המוצרים בישראל.

SteelSeries הדנית פועלת כ-18 שנה כיצרנית ציוד הקפי למחשב שהוכיח את עצמו מספר פעמים כציוד איכותי, מקצועי ואף במקרים רבות נאים מאוד לעין. מבין ההשגים של החברה עומדים ה-Icemat (פד העכבר מזכוכית הראשון), מקלדת הגיימינג המכנית הראשונה עם מקשי Cherry, עכבר ה-World Of Warcraft הראשון ועוד.

מאז 2001, החברה משמשת ככוח המניע של eSports וגיימינג מקצועני. ממתן חסויות לשחקנים המקצועיים הראשונים, יצירת מוצרים במיוחד עבור צוותים מקצועים ואף מימון תחרויות שלמות. בישראל ישווקו כל המוצרים החדשים של החברה הכוללים, עכברים, מקלדות, אוזניות, ג'ויסטיקים, פדים לעכבר ועוד.

https://www.youtube.com/watch?v=8sDY6r0VLOA

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה