ביקונקט משיקה את המותג השוודי DeFunc בישראל

עם השליטה של חברות וותיקות ועם שוק די מלא בארץ, מה יש למותג החדש להציע לצרכנים הישראלים?

DeFunc הוא מותג שוודי די חדש אשר הוקם ב-2015. יחד עם זאת, מקים המותג, ג'ואן ווולבאק (Johan Wahlbäc) הוא איש עסקים וותיק אשר בהיסטוריה שלו ישנה כבר חברה מצליחה שהוא הקים, אז הוא לא הגיע חסר ידע או ניסיון. במחשבות על DeFunc, הוא רצה למלא חלל אשר הוא חש שריק בשוק הרמקולים הביתיים: רמקולים עוצמתיים אשר יוצרים מערכת שלמה במחיר זול, ופשוטים ונוחים לצרכן להבין ולהשתמש. מטרת המותג אף קיימת בשם, שמורכב משני מילים: Design (עיצוב) ו-Function (פונקציה).

ישראל היא המדינה ההראונה בה המותג משיק את עצמו רשמית, ועל פי מנכ"ל החברה ג'ואן ווולבאק בחירה זאת נקבעה בעקבות הנוחות של שיתוף הפעולה בין Defunc לבין היבואנית ביקונט. בתור התחלה מושקים כבר היום 2 רמקולים ביתיים בעלי שימושים שונים שמטרתם למלא את כל חלל הבית ולשמש דגם ביניים בין מערכת סאונד יוקרתית לרמקולי Bluetooth. שני הדגמים, DeFunc Home Small ו-DeFunc Home Large מספקים מספר פונקציות שונות מהרגיל. בתור התחלה, מדובר על רמקולים שיכולים לעבוד גם על גבי רשת ה-Wi-Fi הביתית וגם ב-Bluetooth, כך שניתן לבחור איך להשתמש בהם.

נקודה מעניינת נוספת היא החשיבות של החברה על התאמה אישית. הרמקולים מעוצבים כך שניתן בקלות להחליף את הכיסוי להם לאחד משני אופציות: החברה מייצרת 8 צבעים שונים שניתן לקנות בחנויות, כמו תכלת, כתום, ורוד ועוד שמגיעים באריזות נפרדות. האופציה השנייה היא יצירת כיסוי בהתאמה אישית דרך אתר החברה ושליחתו ישירות אל בית הלקוח. החברה טוענת שניתן לצלם תמונה בטלפון, לשלוח להם את העיצוב, והם יכינו כיסוי מותאם. עם יותר מ-2 מילארד אופציות שונות על פיהם, אין משהו שהם לא יוכלו ליצור עבור הלקוחות.

לגבי התוכנות עימם הם עובדים, הרמקולים מגיעים עם Spotify Connect מובנה, סיוע קולי של AirPlay 2 ו-Alexa, ושליטה מלאה דרך הסארטפון באמצעות האפליקציה שלהם, DeFunc Home. ישנה גם מחשבה על שימושים ומיקומים שונים שהמשתמשים ירצו, ולכן ניתן לקנות גם מעמד תלייה לקיר שמחזיק אותם יציבים. החברה גם עובדת כרגע על מתלה נפרד להתאמה של הגובה שלהם על גבי הרצפה.

במהלך האירוע, אחרי ההרצאה, יצא לי לחוות אותם בשימוש, והופתעתי לטובה. הסאונד שלהם היה נקי, בולט, וחד למדי, אבל ההפתעה האמיתית התבררה כרמקול הקטן. הוא סיפק סאונד אף נקי יותר וארוך יותר מהגדול, ובקלות מילא את כל חדר הישיבות מקצה לקצה. החברה מתכננת להשיק מספר דגמים נוספים במהלך 2023, כולל אוזניות אל חוטיות, על מנת להשלים את האפשרות למערכת סאונד שלמה לבית ולספק עוד אופציות בטווחי מחירים שונים לצרכנים.

מחירים מומלצים לצרכן:
DeFunc Home Small – 990
DeFunc Home Large – 1,390

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה