BConnect משיקה את ה-H9 ANC של B&O בישראל

 ה-H9, אוזניות ה-Over Ear היוקרתיות של Bang&Olufsen הושקו בישראל על ידי BConnect, אחת החברות המומחות לייבוא מוצרים מעולמות הטכנולוגיה, ביניהם אוזניות.

האוזניות שהושקו מוקדם יותר על ידי BConnect מאופיינות בחתימת השמע של Bang&Olufsen, מה שאומר שאתם תקבלו איכות שמע די טובה, מאחר והיא חברה די גדולה וידועה בתחום האודיו. האוזניות מגיעות עם מסנן רעשים אקטיבי, שלמעשה יאפשר לכם לשמוע בכיף מוזיקה ללא הפרעה גם במטוסים רועשים, מבנה אוזניות שמאפשר איטום נוח כדי שלא ישמעו את מה שאתם שומעים, ממשק מגע בגב האוזן שבעזרתו אפשר לשלוט על דברים כמו עוצמת השמע, מענה לשיחות ועוד. האוזניות מגיעות עם סוללה מובנית שאפשר להטעין וסוללה לגיבוי, שיחד אמורות להספיק לכם ל-14 שעות האזנה רצופות.

באמצעות האפליקציה הייעודית של B&O Play אתם תוכלו להתאים אישית את חווית ההאזנה שלכם על ידי פרופילים מיוחדים של צליל, שינוי גוון טון, קבלת מידע על הסוללה, שליטה על המוזיקה, הפעלה וכיבוי של האוזניות, התאמה אישית שלהן וקבלת עדכונים עבור האוזניות שלכם. ניתן להשיג אותן באתר הרשמי של B&O Play וברשתות המובחרות במחיר של 2190 ש”ח.

 

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

תגובה אחת

  1. אבי חיימוביץ

    מי אלה ביקונקט ?

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: