ליין מוצרי ההטענה Belkin MagSafe מגיע רשמית לישראל

ביקונקט טכנולוגיות משיקה בישראל את ליין מוצרי Belkin MagSafe המספק פתרונות טעינה מהירים לסדרת iPhone 12 ומכשירי אפל נוספים

אחד החידושים הגדולים שהביאה Apple עם סדרת iPhone 12 היא החזרתו של פרוטוקול ההטענה הבלעדי של החברה, פרוטוקול MagSafe לקדמת הבמה. מדובר למעשה בפתרון הטענה אלחוטי העושה שימוש במגנטים הממוקמים בתוך המכשיר על מנת להבטיח טעינה אלחוטית בטוחה של מכשירי ה-iPhone 12. מלבד מטענים אפל מציעה היום מגוון רחב של אביזרים נלווים התומכים ב-MagSafe.
חברת Belkin האמריקאית עשתה שימוש בטכנולוגיית MagSafe ויצרה ליין מוצרי הטענה חכמים ויעודיים למכשירי ה-iPhone 12 וכן גם למכשירים אחרים של אפל כגון ה-Apple Watch וה-AirPods Pro. ליין המוצרים של בלקין יגיע לירשאל בקרוב תחת הייבוא הרשמי של ביקונקט טכנולוגיות ויכלול כמה מוצרים:

Belkin WIZ009 MagSafe 15W – מעמד טעינה אלחוטי 3-ב-1:

משטח הטעיה המתקדם ביותר שיגיע בסדרת Belkin MagSafe, ה-WIZ009 יציע פיתרון טעינה אלחוטי בהספק של עד 15W לשלושה מוצרים של אפל, עם מקום טעינה ייעודי למכשיר iPhone 12, מקום נוסף לשעון Apple Watch ומקום ייעודי נוסף בתחתית המעמד לאוזניות AirPods. המעמד המגנטי משלב כמובן את המגנטים החכמים המבטיחים שהמכשירים שלכם לא יזוזו ממקומם בזמן הטעינה לצד עיצוב דק ומנימליסטי. ניתן להטעין באמצעות המעמד את האייפון בצורה אופקית או רוחבית, וזווית ההטענה מותאמת גם לצרכי צפייה בתכנים בזמן הטעינה. המעמד כולל נורית חיווי המדווחת על מצב ההטענה, וניתן להטעין את מכשירי האייפון 12 גם כאשר מחוברים אליהם כיסויים רשמיים של MagSafe.

מחיר מומלץ לצרכן – 749 שקלים.

Belkin WIZ010 MagSafe 15W – מעמד טעינה אלחוטי 2-ב-1:

ה-WIZ010 יציע את האותו העיצוב הדק והמינימליסטי של ה-WIZ009, כאשר ההבדל המרכזי בין השניים הוא ביכולות ההטענה, כאשר ה-WIZ010 יציע פתרון הטענה אלחוטי למכשיר האייפון ולאוזניות AirPods בלבד. גם כאן נקבל תמיכה בטעינה בהספק של עד 15W, ונורית חיווי המדווחת על מצב ההטענה, אפשרויות הצבה שונות בזמן הטענת האייפון ותמיכה בהטענה עם שילוב של כיסויי MagSafe רשמיים.

מחיר מומלץ לצרכן – 499 שקלים.

Belkin WIC002 – מעמד מגנטי לרכב ל-iPhone 12:

המוצר האחרון שלנו הוא מוצר ייעודי לרכב. מדובר במשטח מגנטי חכם לאייפון 12 המתחבר בקלות לתריסי המזגן ברכב שלכם באמצעות תופסן חזק המתכוונן למגוון זוויות וגבהים. המשטח כולל ערוץ ייעודי לניהול הכבל, תמיכה בהצבת האייפון במגוון צורות, תמיכה בהטענה בשילוב עם כיסויי MagSafe רשמיים ועוד.

מחיר מומלץ לצרכן – 239 שקלים.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה