כיסא גיימינג מאת Betito Group – סיקור

אחרי שקראתם באתר מגוון של ביקורות חומרה על לוחות אם, מעבדים, כרטיסי מסך, ואפילו על ציודי חומרה כמו עכברי ומקלדות גיימינג, הגיע תורו של אחד הדברים החשובים ביותר לגיימר הממוצע – כיסא גיימינג הדבר שיתן לך את ה"בוסט" לשחק יותר בנוח ופשוט להיות טובים יותר

לפני שנכנס אל הקרביים של ביקורת כיסא הגיימינג של Betito Group נספר לכם מאיפה בא המושג "כיסא גיימינג" – כיסאות גיימינג הם בעצם כיסא שמעוצב בהשראה של עולם משחקי הווידאו ולרוב דומו ברובו לכיסא מכונית מירוץ. הכיסא בא לתת לכם נוחות מרבית בעת משחק לאורך זמן על  המחשב או הקונסולה שלכם. לרבות לכיסא גיימינג יש גב גבוהה, ריפוד מיוחד ועבה ושלל מאפיינים המיועדים לישיבה ממושכת.

תהליך הבנייה

לאחר הזמנה של הכיסא מאתר החברה נשלח לנו אישור הזמנה, והכיסא הגיע לאחר חמישה ימי עבודה עד פתח הבית. הכיסא מגיע מפורק ומצורף לחבילה הוראת הרכבה בתמונות בלבד וללא כיתוב כלל. הציורים בדף ההסבר מספיקים כדי להרכיב את הכיסא בצורה שדי מזכירה את ההרכבות של IKEA למי שיצא להרכיב. בניית הכיסא לא מסובכת אבל לרוב תצטרכו עזרה ממבוגר.  התהליך אורך בסביבות ה-45 דקות שלאחריהן יש לכם כיסא עומד על גלגליו. (הוראות מפורטות יותר ובעברית עם תמונות צבעוניות תוכלו למצוא כאן או דרך אתר החברה).

נציין שהחברה מספקת אחריות של שנה אחת – אך לא עבור קרעים או שבר.

מידות ואיכות המוצר

כמו מרבית כיסאות הגיימינג בשוק גם הכיסא של חברת Betito Group מתאים למשקל של עד 200 ק"ג ולגובה של עד 2.20 מטרים. אציין שאני 1.87 והכיסא נוח מאוד! לילד שלי בן ה-6 אשר גובהו כ-מטר 20 הכיסא קצת גדול, אבל עדיין נוח לו ומרגיש כאילו הוא "נכנס לתוכו". הכיסא רחב מאוד משתי צידי הידיות ובהחלט מתאים גם לגיימרים רחבי היקף, בהחלט הרוחב וגובה המשענת נותן נוחות מירבית גם לגיימר שמנצל את מרבית המלצות היצרן המצוינות לעיל.

איכות המוצר נגלית כבר בהרכבתו. יש אמנם המון חלקים מפלסטיק (אפילו הגלגלים) אבל מצד שני העור של המושב והמשענת נעימים ובהחלט נראים מעולה, בייחוד עם שילוב הצבעים האדום והשחור. התפירה מעולה והנוחות במושב ובמשענת מספקת מאוד. תוספת כרית הראש וכרית הגב התחתון בהחלט נותנות פה את הטון ומרוגשות בעת ישיבה ממושכת בשל ה"מסה" שלהן, דבר המקל על הצוואר ועל הגב, וכמובן, נוח. לילד שלי לא היה רלוונטי עניין כרית הצוואר מפני שהוא לא מגיע אליה, ולכן החלטתי להוריד אותה ליד כרית הגב, אז קחו את זה בחשבון. בנוסף, מדובר בכיסא בייצור סיני ולא בכיסא מותאם אורתופדית וגם את זה יש לקחת בחשבון לאנשים עם בעיות גב.

מצבי הכיסא

בישיבה הראשונה שלי על הכיסא וגם של חברי, בהחלט הרצון הוא לישון, הנוחות ניכרת ובהחלט עניין מנגנון הישענות הכיסא עד למצב שכיבה פשוט מדהים. הכיסא כל כך נוח שלפעמים לקחתי את הכיסא מחדר הגיימינג של הילד וישבתי אתו בסלון כאילו רכשתי כורסת טלוויזיה. האפשרות לכיוון הכיסא ולהתאים אותו בגובה הידיות (לכל הכיוונים, מלמעלה ולמטה ולימין או לשמאל), בזווית המשענת (עד מצב של 180 מעלות – מצב שכיב) וכמובן המושב (גובה ומצב נדנוד) רק תורמת לאיכות הישיבה. .

כיסא גיימינג של בטיטו גרופ עם מצב שכיבה כמעט מלא
כיסא גיימינג של בטיטו גרופ עם מצב שכיבה כמעט מלא

בישיבה של מעל שעתיים (כן הקרבתי את עצמי עבור הסיקור) לא היה הרגשה של כאב בצוואר או בגב העליון והתחתון.

נציין שהכיסא לא מסיבי ולדעתי צריך לשבת עליו בעדינות, ההרכבה באחריותכם אז מומלץ לחזק כמה שיותר את ההברגות ומדי פעם לעבור עליהם..

לסיכום

Betito Group הביאה פה כיסא גיימינג מ-פ-נ-ק עבור קהילת הגיימרים, בשימוש שלי (ושל הבן שלי ברוב הזמן) במשך זמן של בערך שבוע די התרשמתי, אומנם מעולם לא היה לי כיסא גיימינג אבל הוא בהחלט שינוי מרענן הן מבחינת הנוחות והן מבחינת העיצוב מכיסא "מנהלים" סטנדרטי. הכיסא בנוי בצורה טובה אך לא מהטובות בשוק, איכות המושב והמשענת מדהים בעיניי ו"העמידה" שלו בחדר גם כפריט הוא ללא ספק מהמם.

אומנם הכיסא לא יתן לכם יתרון במשחק כלשהו אבל בהחלט יתן לכם את הנוחות לשחק יותר שעות. עקב ריבוי מצבים יש אפשרות שמישהו ישנה לכם את הכיוון, אך הכיוון של הכיסא יקח לכם בדיוק דקה אחת. גם במחיר של 700 שקלים שזה בערך כפול מכיסא סטנדרטי מאופיס דיפו או הום סנטר אני בהחלט ממליץ להשקיע. ההנאה פה מובטחת כמובן למי שידו מספיקה לכך.

אוסיף ואומר, אינני יכול עדיין להביע דעה האם הוא מספיק נוח/ קניה מומלצת עקב זמן השימוש הנמוך בכיסא אבל אני יכול לציין שהכיסא של קבוצת בטיטו מסיבי, נוח ורחב. אין לשכוח שהוא עדיין מעוצב בצורה של כיסא מרוץ – כלומר יש הגבלות בצדדי הכיסא שלמידות הגוף שלי לא הפריעו אבל לכו תדעו. לדעתי הכיסא יכול לשמש למספר שנים ובהחלט הרכישה היא כדאית לגיימרים ואפילו לאנשים שיושבים ישיבה ממושכת מול מחשב.

תבלו מהתמונות 😊

סדרת הכיסאות של Betito Group זמינה בצבעים אדום ולבן, זהב, שחור, לבן שחור, שחור עם גווני צבא (באטלפילד) וסגול לבן. חברת Betito Group נמצאת באשדוד ועוסקת בייבוא של כיסאות גיימינג, החברה מבצעת מכירה ישירות אל הצרכן. מחיר הכיסא: בין 700 ל-800 שקלים.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה