השוטר מבוורלי הילס 4 יגיע ל-Netflix

זו בהחלט שנה עמוסה עבור השחקן אדי מרפי. הוא יחזור לשחק בסרט “Coming 2 America“, מתכנן להמשיך קריירת סטנדאפ וגרף שבחים על כיכובו ויצירתו ב”דולמייט”:”השוטר מבוורלי הילס 4″ הוא הפרויקט הדחוף החדש של מרפי ומטרתו היא לסגור מעגל אחרי הכשלון של הסרט השלישי בסדרת הסרטים.

נטפליקס השיגה באופן רשמי את הזכויות ל”שוטר מבוורלי הילס 4″ עם אפשרות לסרט המשך.בשיתוף עם Paramount, כאשר המפיק ג’רי ברוקהיימר ואדי מרפי יעבדו ביחד על תסריט עם צוות נוסף ובמאי. תחילה, החברות Netflix ו-Paramount לא הצליחו להגיע להסכם ו-Netflix המתינה זמן מה לסרט אבל עם מימונה של Paramount הסרט סוף סוף יעלה שלב. השנה, בדומה ל”שוטר מבוורלי הילס 4″.

“השוטר מבוורלי הילס 4” יהיה כמובן חלק מסט הסרטים שממלאים את שירות הצפייה של נטפליקס בכיכובו של מרפי, ביניהם הסרט החדש “דולמייט”. הסרט הבא של השוטר מבוורלי הילס יגיע ל-Netflix בשנת 2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *