אדי מרפי יחזור לככב ב”מגלה את אמריקה 2″

הקומיקאי האהוב אדי מרפי יחזור לככב בסרט ההמשך של הקומדיה האהובה “מגלה את אמריקה”

אחד מסרטי הקומדיה ששיגרו את ההצלחה של אדי מרפי לרמה חדשה לגמרי היה “מגלה את אמריקה” שכלל צוות שחקנים אפרו-אמריקאי מרשים כמו ארסניו הול, ג’יימס ארל ג’ונס (קולו של דארת’ ויידר), ג’ון עמוס (“מת לחיות 2”) ואפילו סמואל ל. ג’קסון בתור שודד בתפקיד קטן. הסרט גם היה הראשון שבו אדי מרפי הראה את היכולת שלו לשנות צורה כאשר הוא וארסניו גילמו מספר דמויות אחרות במהלך הסרט, סימן הכר שחזר בסרטי “הפרופסור המטורף”.

הסרט, שעד היום מאוד אהוב על ידי הרבה מעריצים (כולל אני), היה אמור לקבל סרט המשך כבר זמן מה, כמעט עשור, ואחרי אינספור עיקובים בעקבות פרויקטים אחרים של מרפי ושל Paramount, החברה הודיעה לפני שנתיים שהיא מתכוונת להתקדם עם ההפקה של “מגלה את אמריקה 2” וכעת, אנחנו רואים את הסימן הטוב הראשון להתקדמות לאנשהו עם אישורו של הכוכב אדי מרפי לככב בסרט ההמשך המצופה.

יחד עם ההכרזה על מערובותו של הקומיקאי האהוב, הוכרז שקניה באריס עדיין ישתתף בפרויקט ושהוא ישכתב את הטויטה הקיימת של הסרט מהכותבים המקוריים של הסרט הראשון. בנוסף, הבמאי קרייג בריוור (“פוטלוס” מ-2011) יחליף את ג’ונתן לבין בתפקיד במאי הסרט.

האם סרט ההמשך יעמוד בציפיות המעריצים? אני די בספק, לא רק בגלל שחוש ההומור של מרפי השתנה במשך השנים והרבה צופים לא מוצאים אותו מצחיק כמו שהוא היה בשיאו בשנות השמונים המאוחרות, אלא גם בגלל שבכסא הבמאי לא יושב כעת ג’ון לנדיס שהביא לנו את הסרט המקורי יחד עם סרטים כמו “מכסחי השדים” ו”זאב אמריקאי בלונדון”.

אבל נמשיך לצפות לסרט ההמשך של מרפי כשהסרט יצא ב-7 באוגוסט 2020.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה