ל-Multiplayer של Battlefield 1 יהיו מפות בסגנון מלה"ע 1

עם Battlefield 1, החברה DICE סוף סוף חוזרת למלוא כוחה, כאשר היא מפתחת משחק נאמן להיסטוריה, במיוחד ב-Multiplayer, ששם דגש על קרבות דינמיים וצמודים יותר מאשר סיפור לינארי.

אך בניגוד לציפיות הרבות למשחק, ישנם מעריצים שנפגעו מההמשכיות של Battlefield 3, 4 ו-Hardline (שהיה משחק מאוד רע לטעם ההמון), ועכשיו הם בספק שהמשחק הזה יהיה טוב, כאשר הם משערים שזה יהיה משחק Battlefield קלאסי, רק עם מראה כמו של מלחמת העולם הראשונה.
למרות זאת, בראיון עם AusGamers, דניאל ברלין, עובד ב-DICE, הדגיש באופן ספציפי שהמפתחת שמה דגש על מפות ומצבי משחק עבור ה-Multiplayer, שיהיו הגיוניים למדי עבור התקופה ההיא.
הוא אמר בעצמו, כי "אנחנו מכינים כמה מצבי משחק שיראו כמו התקופה ההיא, ונגרום למצב מרובה המשתתפים להיות נאמן למקור. אז זה גם משהו שאנחנו עושים".

זה דבר שטוב לדעת, מאחר וכל משחקי Battlefield המודרניים לא יתאימו טוב כל כך למשחק שמלחמת העולם הראשונה תהיה נושא מרכזי עבורו, וזה גם טוב לראות ש-DICE מודעת לעובדה הזו.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

תגובה אחת

  1. תכף תכתוב לי שבבוקר השמש זורחת.
    זה המובן מאליו.

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: