בית / חדשות / Beyond Good & Evil 2 לא יהיה ב-E3
Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil 2 לא יהיה ב-E3

קשה להאמין שעברו כבר בערך 14 שנים מאז שיצא Beyond Good & Evil, משחק ההרפתקה המאוד “זלדאי” של מישל אנסל (Michel Ancel). עוד יותר קשה להאמין שבכל התקופה הארוכה הזאת עוד לא קיבלנו משחק המשך למה שנחשב לאחד המשחקים המקוריים והיפים שיצאו עד היום. שמועות על Beyond Good & Evil 2 מתרוצצות ברחבי הרשת כבר שנים, והמשחק עבר אין-ספור שלבי פיתוח. כבר ב-2008 קבלנו טיזר ראשוני למשחק המצופה, אבל מאז… כמעט כלום. סרטון מודלף פה, ציורי קונספט שם, אבל שום דבר רישמי.

בשנה האחרונה היו כמה שמועות ברשת שאנסל עובד עם Nintendo כדי להביא את Beyond Good & Evil 2 לקונסולת ה-Switch, והמעריצים קיוו לשמוע חדשות טובות בתערוכת E3 הקרובה. אבל כבר עכשיו, מספר שבועות לפני E3 אנסל דאג להוריד ציפיות. כשנשאל בחשבון האינסטגרם שלו אם המשחק המצופה יגיע ל-E3 הוא ענה שהתשובה היא לא. זאת בהחלט אכזבה, אבל לפחות אנחנו מוכנים מראש.

מצד שני, יש גם אור בקצה המנהרה. לפי דברי אנסל BG&E2 יחשף בהמשך שנת 2017 שזה אומר שני דברים – הראשון שהמשחק אכן בפיתוח מתקדם. הידד! והשני שהוא מספיק מוכן כדי שנוכל לראות משהו ממנו עוד השנה! אקסטרה הידד! אולי בעצם אפשר להתעודד שאחת הסדרות המקוריות ביותר (שכוללת קרנפים ג’מייקאנים שמנהלים מוסך!) עומדת לחזור. דברים טובים קורים למי שמחכה.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *