ולריאן

ולריאן ועיר אלף הכוכבים – טריילר חדש מציג את העיר האגדית

טריילר חדש ואחרון לולריאן ועיר אלף הכוכבים הגיע

במשך שלושה עשורים, הבמאי הצרפתי לוק בסון נתן לנו חלק מהסרטים הכי מרתקים ושובי לב על המסך הגדול. בתחילת שנות ה-90 הוא הביא לנו סיפורי מחסלים בלתי נשכחים כמו "ניקיטה" ו"לאון", ולאחר מכן הביא לנו את אחד מסרטי המדע בדיוני האהובים בכל הזמנים, "האלמנט החמישי". כעת, בסון חוזר לכוכבים עם סרטו החדש "ולריאן ועיר אלף הכוכבים".

ביולי הקרוב הוא יתעל את כל כשרונותיו לסרט הצרפתי היקר בכל הזמנים, העיבוד לרומן הגרפי Valerian and Laurelin שנקרא "ולריאן ועיר אלף הכוכבים". למרות שהרבה אנשים לא מכירים את הרומן הגרפי, הטריילרים עד כה עשו עבודה מצוינת בלחשוף אותנו לעולם העשיר והמעניין שמאכלס את כל זני הגלקסיה, ובטריילר האחרון של הסרט אנחנו רואים כמה מדהים וצבעוני הוא נראה.

הטריילר החדש לא ממש חושף לנו משהו שלא ידענו עד כה, אבל הטריילר הפעם מחליט יותר להתרכז ביופי הויזואלי של הסרט והעולם המרתק שאנחנו לומדים להכיר יחד עם ולריאן ולורלין, מאשר בדמויות המגניבות שדיין דיהן וקארה דלבינגה מגלמים.

ההתרכזות בחלק הויזואלי של הסרט הוא מהלך שעל בטוח ימשוך הרבה אנשים לקולנוע, "ולריאן ועיר אלף הכוכבים" נראה כמו סרט שנועד להצפות על המסך הגדול, בדומה ל"אווטר", יש משהו מהפנט בלראות פלנטות ענקיות ומהממות על מסך הקולנוע. אנחנו לא יכולים לחכות ל-21 ביולי ולהתחיל את ההרפתקה בעיר של אלף הכוכבים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה